reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Są na Amazonie 😊
Właśnie sie w nie zaopatrzyłam
Wypróbuje tez owulacyjne od nich przy okazji 😁
O daj znać jak owulaki od nich !

Właśnie wrocilam z miasta, a ze pinki w drodze to kupilam sobie facelle. No wiem wiem.... kurczę wydaje mi się ze widzę cień.... albo to tylko moje pobozne życzenia
Ja nic nie widzę 🤷🏽‍♀️

Patrzyłam ale drogo :p zostanę przy 2 pinkach, 2 clearblue i 2 jakiś noname xD
Nie wiem na co mi tego tylko skoro 7/8 dpo chce zrobić betę i potem ją powtórzyć po 48h :D
U mnie wychodzą dość tanio w porównaniu do innych 😁 ale u nas nie ma pinkow 🤷🏽‍♀️
 
Dziewczyny, a które pinki konkretnie są najlepsze, bo zaczęłam szukać ich triche jest.
Strumieniowe? Te z domowego laboratorium z bobasem w czapce na głowie? 🙈
 
Dziewczyny, a które pinki konkretnie są najlepsze, bo zaczęłam szukać ich triche jest.
Strumieniowe? Te z domowego laboratorium z bobasem w czapce na głowie? 🙈

O te dokładnie z bobasem w czapce 😁
Dzisiaj na Shopee jakieś promo z okazji 7.07 plus kupon na 3zł przy zakupach za 15. Wstawiam, może skorzystacie 😁
 

Załączniki

  • IMG_9731.jpg
    IMG_9731.jpg
    76,9 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_9732.jpg
    IMG_9732.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 44
Właśnie wrocilam z miasta, a ze pinki w drodze to kupilam sobie facelle. No wiem wiem.... kurczę wydaje mi się ze widzę cień.... albo to tylko moje pobozne życzenia
Niestety nic tu nie widzę i aż w szoku jestem, ze facelle może wyjść tak biało. Podkreślam dalej nie ufam, choć zaczynam myśleć głupi czasami, ze to biochem był 😟
 

Załączniki

  • 87E12B01-A946-4BD5-8DAF-D6E51C99B2B0.jpeg
    87E12B01-A946-4BD5-8DAF-D6E51C99B2B0.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 74
  • 1A7C06C4-6E32-49A1-BA2B-81A0000ECF77.jpeg
    1A7C06C4-6E32-49A1-BA2B-81A0000ECF77.jpeg
    936,5 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry