reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

@Wezu jak dobrze pamiętam miałyśmy podobny cykl. Co u Ciebie, bo widzę na liście, że też czekasz na rozwój wydarzeń 😁 też Ci się przesunął cykl?
 
reklama
@Wezu jak dobrze pamiętam miałyśmy podobny cykl. Co u Ciebie, bo widzę na liście, że też czekasz na rozwój wydarzeń 😁 też Ci się przesunął cykl?
a u mnie po staremu :D w sobotę zrobiłam dwa pinki wyszły pozytywne, zrobiłam bo dostalam plamień ale nie można było tego nazwać okresem i mama która była na weekend mnie namówiła :D Po czym w niedzielę rano, zrobiłam kolejne dwa testy i już wyszły negatywne. Także rozpoczęłam nowy cykl i czekam na dni płodne :D A na pinki jestem obrażona :D
 
No u nas ostatnio dowiedzielismy sie o dwóch ciążach w otoczeniu i Stary powiedzial "nie wiem ile jeszcze tego zniose" to myslalam, że mi serce pęknie
🥺🥺🥺 jeju... Mój zgrywa twardziela i powiedział mi, że jakby mieli mi usunąć macicę i nie mogłabym mieć dzieci to mnie nie zostawi,ale ja wiem, że różne scenariusze pisze życie i komuś się mogłoby odmienić, jeśli ktoś mocno pragnie dzieci to tego nie da się zmienić. W listopadzie będzie świeżo urodzone maleństwo u partnera w rodzinie i to z wpadki już sobie wyobrażam wigilię w tym roku jak wszyscy się cieszą z tego maleństwa, noszą i cukrują, rodzeństwo partnera z dziećmi każdy jest szczęśliwy a ja ? Jak mam udawać szczęście ? Zastanawiam się jak uniknąć tej wigilii,nie chce tam być. Nie mam nic do tego, że ktoś ma dzieci itd,ale czy ktoś pomyśli o mnie? Że mnie to może katować psychicznie? Dlaczego ja mam udawać i się cieszyć,skoro w środku są inne uczucia.
 
🥺🥺🥺 jeju... Mój zgrywa twardziela i powiedział mi, że jakby mieli mi usunąć macicę i nie mogłabym mieć dzieci to mnie nie zostawi,ale ja wiem, że różne scenariusze pisze życie i komuś się mogłoby odmienić, jeśli ktoś mocno pragnie dzieci to tego nie da się zmienić. W listopadzie będzie świeżo urodzone maleństwo u partnera w rodzinie i to z wpadki już sobie wyobrażam wigilię w tym roku jak wszyscy się cieszą z tego maleństwa, noszą i cukrują, rodzeństwo partnera z dziećmi każdy jest szczęśliwy a ja ? Jak mam udawać szczęście ? Zastanawiam się jak uniknąć tej wigilii,nie chce tam być. Nie mam nic do tego, że ktoś ma dzieci itd,ale czy ktoś pomyśli o mnie? Że mnie to może katować psychicznie? Dlaczego ja mam udawać i się cieszyć,skoro w środku są inne uczucia.
Serce pęka 💔
 
A my ze starym zdecydowalismy ze robimy przerwe, miala byc za miesiac ale robimy jednak po tym cyklu. Chcę zmienić pracę. Nie ukrywam że liczyłam ze jak tak postanowie to jakimś cudem zajde w tym ostatnim cyklu, ale tez spisuje go juz na straty 😥😥😥
Zrobie jeszcze jutro/pojutrze test i na razie koniec 🤷‍♀️🤷‍♀️
Będę za tym tęsknić 🥺
 
reklama
Do góry