reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
🥺🥺🥺 jeju... Mój zgrywa twardziela i powiedział mi, że jakby mieli mi usunąć macicę i nie mogłabym mieć dzieci to mnie nie zostawi,ale ja wiem, że różne scenariusze pisze życie i komuś się mogłoby odmienić, jeśli ktoś mocno pragnie dzieci to tego nie da się zmienić. W listopadzie będzie świeżo urodzone maleństwo u partnera w rodzinie i to z wpadki już sobie wyobrażam wigilię w tym roku jak wszyscy się cieszą z tego maleństwa, noszą i cukrują, rodzeństwo partnera z dziećmi każdy jest szczęśliwy a ja ? Jak mam udawać szczęście ? Zastanawiam się jak uniknąć tej wigilii,nie chce tam być. Nie mam nic do tego, że ktoś ma dzieci itd,ale czy ktoś pomyśli o mnie? Że mnie to może katować psychicznie? Dlaczego ja mam udawać i się cieszyć,skoro w środku są inne uczucia.
Pojechalabym na twoim miejscu na święta w góry... przytulny domek, ogień, pelno śniegu i grzaniec przy kominku z ukochanym.
 
Ostatnia edycja:
Mnie nikt nigdy o nic nie pytał 🤷 i dobrze bo nie widzę potrzeby podawania celu i powodu mojej wizyty w labo. Robię badania i tyle
Tak, prywatnie. Tzn ze skierowaniem od lekarza prywatnego bo wtedy ubezpiecznie pokrywa. I tam też jest specjalizacja i pieczątka.
Tylko pierwsza betę robiłam odpłatnie bez skierowania bo mnie test zaskoczył w niedzielę 😁


Zgadzam się w 100proc. Wiadomo, że czasem mogą dopytać np o dzień cyklu mnie pytają przy hormonalnych itp. Ale "po co te badania" to lekka przesada..

Mnie to chyba osobiście nie przeszkadza, pielęgniarka to też personel medyczny, więc nie mam problemu, by powiedzieć o celu badania, jeśli pyta. Ale w Polsce nikt mnie nigdy o nic nie pytał. Mam wrażenie, że to o wiele bardziej transakcja finansowa niż procedura dotycząca zdrowia ;-) W Diagnostyce wydaje mi się, że nawet gdybym przyszła na... no nie wiem... badanie jakichś markerów prostaty... to też by mi pobrali krew i o nic nie pytali :-D
 
Hej 😊
Dziewczyny, mam pytanie. Której apce bardziej wierzyć? Już zgłupiałam w tym cyklu kompletnie.
 

Załączniki

  • 65F819BE-F2BC-4B0B-9F91-CF5D8F885866.png
    65F819BE-F2BC-4B0B-9F91-CF5D8F885866.png
    70,8 KB · Wyświetleń: 53
  • 83C41F11-245A-47E6-9C9C-95C2EBF5112E.png
    83C41F11-245A-47E6-9C9C-95C2EBF5112E.png
    38,2 KB · Wyświetleń: 51
Hej 😊
Dziewczyny, mam pytanie. Której apce bardziej wierzyć? Już zgłupiałam w tym cyklu kompletnie.

Według mnie z obu wykresów wynika, że owu była 21.07

Ale powiem Ci, że to jest nic. Ja jutro mam 14dpo i powinnam dostać okres, a tu taka sytuacja. Co się tu odwala to ja nie wiem. Uprzedzam test negatywny 🙈

Screenshot_20220726-092159_Flo.jpg
 
Ja to się zastanawiam czy jak miałam owu do 1 dpo jest na nastepny dzień czy w ten sam dzień 🤣 zdurnialam do reszty 🙈
Bo może ja jestem dziś 9 dpo a nie 10🤣
 
reklama
Do góry