reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Pozna owulacja oznacza dłuższy cykl a nie krótszy... faza lutealna jest stała. Jeśli np owulacja wystąpi w 25dc a ktoś ma 15 dniową fazę lutealną to cykl bedzoe trwał 40 dni. Jeśli owu wystąpi w 15 dc to cykl będzie miał 30 dni przy 15dniowej fazie lutealnej
O to przepraszam, pomieszałam ale dziękuję za zwrócenie uwagi 🙂
 
reklama
Powiem Wam, ze czuje się jak idiotka, ze poszłam na tą betę. W ogóle w weekend rozmawiałam z mężem i tak temat zszedł na to, co by nasze dziecko mogło mieć po którym z nas.. pierwszy raz tak odwazylismy się porozmawiać.. i teraz sobie myśle, co ja sobie właściwie myślałam… 🤦‍♀️
 
Powiem Wam, ze czuje się jak idiotka, ze poszłam na tą betę. W ogóle w weekend rozmawiałam z mężem i tak temat zszedł na to, co by nasze dziecko mogło mieć po którym z nas.. pierwszy raz tak odwazylismy się porozmawiać.. i teraz sobie myśle, co ja sobie właściwie myślałam… 🤦‍♀️
W sensie dziedziczenie?
 
Powiem Wam, ze czuje się jak idiotka, ze poszłam na tą betę. W ogóle w weekend rozmawiałam z mężem i tak temat zszedł na to, co by nasze dziecko mogło mieć po którym z nas.. pierwszy raz tak odwazylismy się porozmawiać.. i teraz sobie myśle, co ja sobie właściwie myślałam… 🤦‍♀️
Jak poszlam na swoja pierwszą i jedyna beta w życiu czulam sie tak samo. Normalnie mi wstyd bylo przed sobą, że sobie pozwolilam na coś takiego. Tak samo mi wstyd bylo jak jeszcze robilam testy z jakąś nadzieja. Ze co ja glupia sobie w ogole myslalam. Wstyd, wstyd przed sama soba.
 
Jak poszlam na swoja pierwszą i jedyna beta w życiu czulam sie tak samo. Normalnie mi wstyd bylo przed sobą, że sobie pozwolilam na coś takiego. Tak samo mi wstyd bylo jak jeszcze robilam testy z jakąś nadzieja. Ze co ja glupia sobie w ogole myslalam. Wstyd, wstyd przed sama soba.
Dokładnie! Dokładnie to samo !
Czułam się tak jakby ta babka, która pobierała krew już wiedziała…
Myśle, ze psychicznie to już za dużo.. to jest chyba najgorsze jak robimy sobie nadzieje co miesiąc od nowa..
 
reklama
Do góry