reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
E to jakiś nieciekawy lekarz. Ja bym serio poszła jutro czy w środę do innego lekarza, niech inny zobaczy, oceni, skomentuje. Małe zapewne dlatego, że założył że owu będzie w 14 dniu cyklu a przecież może być w 18 dc albo i 20 dc 🙈
Zadzwonię dziś i może środa, albo piątek uda mi się ogarnąć wizytę😁
 
reklama
Super ❤️ ja dzięki specyfice pracy chodzę do lekarzy z laptopem i tylko na czas badania ustawiam status „zaraz wracam” 😂
Zazdroszczę. Ja zależy od miesiąca, bo czasami mam zdalny, więc wtedy też nie mam najmniejszego problemu. Zależy też jaką lokalizację szkole, bo jak nie swoją to też mam większe możliwości🙈. Niestety w tym miesiącu wszystko na nie😂🙈.
 
Do góry