reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Dziewczyny chyba spanikowałam niepotrzebnie 🙈, przepraszam, ale chyba potrzebowałam wyrzucić. Muszę się umówić do siebie dopóki Pani doktor nie ma i sprawdzić 🥰❤️. Dziękuję ❤️❤️❤️

Myślę, że spokojnie
U mnie np. w tej ostatniej ciąży owulacja była koło 40dc. Nie chodziłam wtedy na monitoring no ale, w 14dc też pewnie nie miałam nic ciekawego :p w jajnikach
 
reklama
Ma dokadnie identyczne odczucia, jeśli chodzi o Luxmed.
Miałam wcześniej PZU Zdrowie, to była bajka, pełno lekarzy, placówek wspópracujących, a Luxmed ze wszystkim problem. Lekarze nie mają w gabinetach USG, no chociaż podobno niektórzy maja, ale nie wiem kto i gdzie :p na wszystkie skierowania, terminy dla ludzi niepracujących i słynne 7 minut na pacjenta. Oczywiście zdarzają się fajni lekarze ale ogólnie nie poleciłabym Luxmedu
 
To u mnie w tym miesiącu owulacja była w 19 dc, gdzie wcześniej od porodu co miesiąc 15 dc, także może też Ci się coś przesunęło.
zakładając, że tak jest to jeśli pęcherzyk 14 dnia cyklu miał 14mm, a pęka przy 18-20 mm i rosnie 2 mm na dobę, to wychodzi na to, że owu będzie za ok 3 dni :) trzymam kciuki i nie skreślałabym tego cyklu na straty
No właśnie teraz tak sobie sprawdzam, to w zeszłym mce miałam w 16dc 12mm i przy tamtym cyklu owu pokazywało mi za 8 dni czyli 21dc, teraz tak jakby jest 14dc i jest jakby widział 10mm, więc w sumie może faktycznie mam późne owu tak myślę.
 
Miałam wcześniej PZU Zdrowie, to była bajka, pełno lekarzy, placówek wspópracujących, a Luxmed ze wszystkim problem. Lekarze nie mają w gabinetach USG, no chociaż podobno niektórzy maja, ale nie wiem kto i gdzie :p na wszystkie skierowania, terminy dla ludzi niepracujących i słynne 7 minut na pacjenta. Oczywiście zdarzają się fajni lekarze ale ogólnie nie poleciłabym Luxmedu
Kurcze to ja jak miałam pzu to miałam takie odczucia jak Ty do Luxmedu 🙈. A teraz sama wątpię 🙈, bo coś czuję, że tak jest. Wygodnie mi było iść bo mam blisko pracy, więc mogę się na przerwie wyrwać.
 
Kurcze to ja jak miałam pzu to miałam takie odczucia jak Ty do Luxmedu 🙈. A teraz sama wątpię 🙈, bo coś czuję, że tak jest. Wygodnie mi było iść bo mam blisko pracy, więc mogę się na przerwie wyrwać.
Dla każdego coś innego :D
Jak miałam PZU to jeździłam do Babka Medica ale też miałam u siebie w mieście kilka przychodzi, lekarzy gdzie mogłam pójść do LuxMedu musze zawsze jechać do Warszawy, a i tak ciężko mi wpasować termin. I to, że na wizycie nie a badania USG tylko się trzeba osobno zapisać, to porażka dla mnie największa.
Jeśli masz blisko spoko :)
Jade w środe na 7:10 to może się dowiem czy będzie w tym cyklu owu
 
No to oby tak było :) pęcherzyk 10 mm dobrze rokuje, tak mi się wydaje :D
Pokazywał mi, że są 2, dla mnie to dwie czarne kule 🙈 i jak mierzył, to obie takie podobne rozmiarowo. Mówił, że jak na 14dc to za małe stanowczo, zaznaczyłam, że mam nieregularne cykle, to dał mi do zrozumienia, że dopiero jak cykle mi się unormuje to mogę liczyć na owulację.
 
Dla każdego coś innego :D
Jak miałam PZU to jeździłam do Babka Medica ale też miałam u siebie w mieście kilka przychodzi, lekarzy gdzie mogłam pójść do LuxMedu musze zawsze jechać do Warszawy, a i tak ciężko mi wpasować termin. I to, że na wizycie nie a badania USG tylko się trzeba osobno zapisać, to porażka dla mnie największa.
Jeśli masz blisko spoko :)
Jade w środe na 7:10 to może się dowiem czy będzie w tym cyklu owu
Oby była ❤️❤️
 
reklama
Pokazywał mi, że są 2, dla mnie to dwie czarne kule 🙈 i jak mierzył, to obie takie podobne rozmiarowo. Mówił, że jak na 14dc to za małe stanowczo, zaznaczyłam, że mam nieregularne cykle, to dał mi do zrozumienia, że dopiero jak cykle mi się unormuje to mogę liczyć na owulację.
E to jakiś nieciekawy lekarz. Ja bym serio poszła jutro czy w środę do innego lekarza, niech inny zobaczy, oceni, skomentuje. Małe zapewne dlatego, że założył że owu będzie w 14 dniu cyklu a przecież może być w 18 dc albo i 20 dc 🙈
 
Do góry