reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Kadry bankowo się wygadają…zostało nas z 24 osoby, więc na bank wypaplają -.-.
Więc nie wiem, czy to będzie mega słabe?
Chce jej powiedzieć, że z uwagi na moją aktualną sytuację, muszę iść na l4. Niestety nie chce na ten moment dzielić się powodem zwolnienia lekarskiego.
To już Twoja decyzja, jeśli chcesz 100% płatne to będą widzieć na zwolnieniu, że z powodu ciąży 😌
Jakbyś wolała np na parę tygodni iść na zwykłe zwolnienie to bez problemu możesz do psychiatry się wybrać. A samej informacji o powodzie zwolnienia nie będzie widać
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem zapisana na testowanie na 30 czerwca. Czytam was codziennie, nie udzielałam się ale zamierzam to zmienic
To mój 4 cykl starań. Peak na testach owulacyjnych pokazał mi się we wtorek w zeszłym tygodniu a następnego dnia bardzo ciągnęły mnie jajniki, szczególnie prawą stronę więc myślę że owulacja mogła być w środę. (Oczywiście jeśli rzeczywiście była).
Korci mnie aby już zacząć testować ale dziś dopiero 5 dpo więc to bez sensu
Bobo seksy były co dwa dni praktycznie odkąd skończyła mi się miesiączka więc zobaczymy
Jeśli do końca wakacji się nie uda, to zaczynam z monitoringiem
Pozdrawiam 😙
 
Dziewczyny pomocy , progesteron w 3dc 0.5 dzisiaj czyli w 14 DC progesteron 0.4 czyli rozumiem że owulacji nie było i nie będzie ?
 
Dziewczyny pomocy , progesteron w 3dc 0.5 dzisiaj czyli w 14 DC progesteron 0.4 czyli rozumiem że owulacji nie było i nie będzie ?
Żeby sprawdzić czy owulacja była progesteron bada się ok. 7 dni po niej. Tym, co produkuje progesteron jest ciałko żółte, które pozostaje po pękniętym pęcherzyku (czyli po owulacji) i jego szczyt przypada wówczas właśnie na ok. 7dpo. Także ten wynik absolutnie nie daje Ci informacji czy owulacja nastąpiła 😉
Monitorujesz swój cykl w jakiś sposób? Wiesz kiedy mniej więcej miewasz owulacje, w którym dc?
 
Żeby sprawdzić czy owulacja była progesteron bada się ok. 7 dni po niej. Tym, co produkuje progesteron jest ciałko żółte, które pozostaje po pękniętym pęcherzyku (czyli po owulacji) i jego szczyt przypada wówczas właśnie na ok. 7dpo. Także ten wynik absolutnie nie daje Ci informacji czy owulacja nastąpiła 😉
Monitorujesz swój cykl w jakiś sposób? Wiesz kiedy mniej więcej miewasz owulacje, w którym dc?
przez 3 miesiące robiłam testy owu , 2 razy pik około 12-13 DC , w trzecim zaczely wariować i pik był 2 razy , byłam wtedy u gina jak był 2 raz pik powiedziała że nie widzi owu ,albo była wcześnie albo cykl bezowu , we wcześniejszym cyklu byłam na monitoringu to w 10 DC powiedział mi że nie widzi na razie nic co by wskazywało na owu , 13 DC nagle byłam już po owu i miałam ciałko żółte, w tym cyklu chciałam odpuścić badania testami , zobaczyć jak to będzie bo mogła głowa za mocno to wszystko rozmyśla , zbadałam proga jak dostałam @ , bo przyszła wcześniej niż powinna , chciałam teraz zobaczyć bo miałam bóle jajnika i niby zalecenia są żeby sprawdzić 12-14 DC żeby zobaczyć czy jest jajeczkowanie , a tutaj zdziwienie bo jest niższy niż był i teraz nie wiem co myśleć , czy ta owu będzie czy nie , za tydzień chce sprawdzić jeszcze raz . Jednak ten wynik mnie mocno zasmucił
 
Jeszcze takie pytanie jakbym nie miała teraz owu ,i zaczęła brać duphaston od 16 DC cyklu to zaszkodzę tym ? W sensie czy tym bardziej może to zastopować owulację ?
 
reklama
Nie wiem , według norm na internetach 0.64 zaczyna się faza owulacyjne , dodatkowo skoro w 3dc cyklu był wyższy niż teraz ? Nie wiem bo ja się nie znam na tym , tylko się schizuje , myślałam że jednak będzie wyższy . Skoro bolał mnie ten jajnik to myślałam że ta owu jednak będzie/była
 
Do góry