reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Teraz już nie, ale swego czasu byłam olbrzymią fanką Iron Maiden i Metalliki, drukowałam ich zdjęcia na drukarce atramentowej i obklejałam pokój i inne głupie rzeczy :D
Kiedyś marzyłam, zeby wyjść za mąż za Maćka Zakościelnego albo Pawła Małaszyńskiego :D
Zakościelny to mój crush za czasów Kryminalnych. Pokochałam go za ten serial❤️🫶
 
reklama
Teraz już nie, ale swego czasu byłam olbrzymią fanką Iron Maiden i Metalliki, drukowałam ich zdjęcia na drukarce atramentowej i obklejałam pokój i inne głupie rzeczy :D
Kiedyś marzyłam, zeby wyjść za mąż za Maćka Zakościelnego albo Pawła Małaszyńskiego :D
Ojj która o tym nie marzyła 😂
 
Ja byłam trochę zmixowaną nastolatką. Słuchałam Justina Biebera, chodząc na festiwale rapowe.
Rap siedzi mi do tej pory w uszach. Przez moje nastoletnie ucho przewiną się nawet Tokio Hotel.

Muzycznie, z dzieciństwa mam sentyment do Biebera (chociaż az taką fanką nie mogę się nazywać). Jednak jeśli ktoś zapytałby Team Selena Gomez czy Hailey Bieber. Sorry Hailey, jesteś równie super, ale Team Selena😂

Aktualnie, już będzie ponad dekadę, moją romantyczną duszę karmi Ed Sheeran.

Co do aktorów, to Mario Casas. Kocham Trzy metry nad niebem. I oczywiście Cillian Murphy, wielbię Peaky Blinders!
 
Ja właśnie te badania mam zlecone przez immunologa cytokiny, cross match, reszta na screenie, też dodaje te które zleciła hematolog :)
Ja właśnie też się zastanawiam które robić, bo nie chce wszystkich na raz 😅 cześć z nich mam w pakiecie luxmedu, chyba ze 3 albo 4. Myślę, że zrobię póki co ANA1, zespół antyfosfolipidowy no i homocysteine. A resztę będę sobie dokładać z czasem, myślę że cross match i cytokiny zrobię po ewentualnym nieudanym transferze 🤔
dobra to ja tez poczekam na wyniki z holsamedu i potem na wizytę i potem będę ogarniać wszystko dodatkowe.
 
Dziewczyny to normlane ze pierwszy przyrost był 300% a drugi już niecałe 150? 🙁 W sobotę była 279, dziś 688
Hej, mam nadzieję że tak bo u mnie wahania od 300 do 98 % (badałam już parę razy betę, w sobotę miałam ponad 6tys) za tydzień w czwartek mam 1 wizytę będzie to ok 7w1d.

A tak z nowości to czekam za wynikami z testu dna na trombofilię i celiakię ale mam już wyniki białka i białko C jest ok a białko S poniżej normy ale nie dużo (czy to w ogóle ma znaczenie jakie ?) Bo mam 51% a norma jest od 54% w wyniku opisane że badananie wykonano 2x.
 
To najpiękniejsze słowo jakie można dostać na tym forum 🥹

Wypierdalam i obym nie musiała wracać❤️

Chyba, że po drugie. Natomiast raczej po tej batalii o pierwsze, to nie śni mi się tego przeżywać kolejny raz.

Zostanę z Wami do końca miesiąca.
Nie wiem, czy zapiszę się na mamusie. Kocham Was dziewczyny i to forum, ale tak wiele razy odchodziłam już z mamusiowego wątku. Chociaż zarzekłam sobie, że tym razem będzie inaczej. Po drugim poronieniu żadnej ciąży nie wpisałam do kalendarzyka, z uwagi na przesądy.

Teraz wpisałam od razu po odczytaniu wyniku. Niech się dzieje…to jest ciąża i zasługuje, żeby ją oznaczyć i się nią cieszyć.
Jaki to przesąd z wpisywaniem ciąży w kalendarzyk? Bo nie słyszałam :D
 
reklama
Do góry