reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Laski, czy ja muszę powiedzieć kierowniczce z jakiego powodu idę na L4? czy mogę powiedzieć, że będę na l4 i nie wiem ile to może potrwać?
Wiecie, z uwagi na wcześniejsze sytuacje nie widzi mi się, żeby ktoś wiedział czy coś…

Bo nie wyobrażam sobie nie iść w mojej obecnej sytuacji, robiąc za 5 osób w tym momencie.
 
reklama
Przepraszam, że się wtrącam ale podglądam Was z przyczajki ;) Muszę bo się uduszę - @K448 @KaMaLi Moje serdeczne gratulacje <3 <3

@KaMaLi Odpowiadając na Twoją zagwozdkę - Nikomu nie musisz się tłumaczyć dlaczego idziesz na L4. Aczkolwiek oczywiście dobrze jest poinformować, że będzie to dłuższe zwolnienie. Twój kierownik chyba nie widzi kodu zwolnienia, tylko w kadrach go widzą ;)
 
Przepraszam, że się wtrącam ale podglądam Was z przyczajki ;) Muszę bo się uduszę - @K448 @KaMaLi Moje serdeczne gratulacje <3 <3

@KaMaLi Odpowiadając na Twoją zagwozdkę - Nikomu nie musisz się tłumaczyć dlaczego idziesz na L4. Aczkolwiek oczywiście dobrze jest poinformować, że będzie to dłuższe zwolnienie. Twój kierownik chyba nie widzi kodu zwolnienia, tylko w kadrach go widzą ;)
Kadry bankowo się wygadają…zostało nas z 24 osoby, więc na bank wypaplają -.-.
Więc nie wiem, czy to będzie mega słabe?
Chce jej powiedzieć, że z uwagi na moją aktualną sytuację, muszę iść na l4. Niestety nie chce na ten moment dzielić się powodem zwolnienia lekarskiego.
 
Kadry bankowo się wygadają…zostało nas z 24 osoby, więc na bank wypaplają -.-.
Więc nie wiem, czy to będzie mega słabe?
Chce jej powiedzieć, że z uwagi na moją aktualną sytuację, muszę iść na l4. Niestety nie chce na ten moment dzielić się powodem zwolnienia lekarskiego.
Myślę, że jak tak powiesz to będzie okej. Nawet jak kadry się wygadają (a nie jestem pewna, czy mogą w ogóle przekazywać to dalej) to Ciebie już tam nie będzie. Uważam, że nie jest to słabe z Twojej strony. Normalnym jest, że kobiety często nie chwalą się dopóki nie będą pewne czy wszystko jest okej ;)

A teraz już uciekam. Powodzenia dziewczyny!! <3
 
Laski, czy ja muszę powiedzieć kierowniczce z jakiego powodu idę na L4? czy mogę powiedzieć, że będę na l4 i nie wiem ile to może potrwać?
Wiecie, z uwagi na wcześniejsze sytuacje nie widzi mi się, żeby ktoś wiedział czy coś…

Bo nie wyobrażam sobie nie iść w mojej obecnej sytuacji, robiąc za 5 osób w tym momencie.
Wydaje mi się, że nie musisz ale wypadałoby kierownika uprzedzić :) w kadrach widzą kod zwolnienia, kierownik może w kadrach taką informację uzyskać.

A tak w ogóle to gratulacje!💚
 
Kadry bankowo się wygadają…zostało nas z 24 osoby, więc na bank wypaplają -.-.
Więc nie wiem, czy to będzie mega słabe?
Chce jej powiedzieć, że z uwagi na moją aktualną sytuację, muszę iść na l4. Niestety nie chce na ten moment dzielić się powodem zwolnienia lekarskiego.
Możesz wziąć od ginekologa zwykle l4, tylko będzie płatne 80%. W moim przypadku kadry 1 dnia napisały do mnie i kierownika ze otrzymały zwolnienie z kodem B i mam donieść zaświadczenie o byciu ciąży bo inaczej nie uznają 🙈 Więc jak nie chcesz się na razie przyznawać polecam „zwykle” zwolnienie
 
Możesz wziąć od ginekologa zwykle l4, tylko będzie płatne 80%. W moim przypadku kadry 1 dnia napisały do mnie i kierownika ze otrzymały zwolnienie z kodem B i mam donieść zaświadczenie o byciu ciąży bo inaczej nie uznają 🙈 Więc jak nie chcesz się na razie przyznawać polecam „zwykle” zwolnienie
powiem szczerze, że nie chce zwykłego zwolnienia, bo mi ucięli wszelkie benefity ostatni czasy. A oczywiście nie dawali podwyżek, tylko premię. A teraz jak mają kryzys, to jadę na najniższej :/ a teraz zaraz będziemy wykańczać mieszkanie, to każda stówa się przydaje.
 
😍😍😍

Happy Season 9 GIF by The Office
 
reklama
Kadry bankowo się wygadają…zostało nas z 24 osoby, więc na bank wypaplają -.-.
Więc nie wiem, czy to będzie mega słabe?
Chce jej powiedzieć, że z uwagi na moją aktualną sytuację, muszę iść na l4. Niestety nie chce na ten moment dzielić się powodem zwolnienia lekarskiego.
Nie musisz informować o powodzie L4 ani jak długo planujesz. Możesz powiedzieć że masz L4 np na 2 tygodnie i tyle. Jeśli to początek ciąży to wysoce prawdopodobne że nie dostaniesz L4 z kodem ciążowym. Przynajmniej ja tak miałam. Na L4 pracowawca widzi tylko kod literowy, a tam nie ma info o jednostce chorobowej. Nawet mając kod literowy dot ciąży też nie musisz informować o powodzie L4.
 
Do góry