reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
@klaudia16 spełnienia marzeń! 🥰
Happy Birthday Art GIF
dziękuję 🥰
 
@sunshine97 jak u Ciebie sytuacja? Powtarzałaś testowanie po 10 dpo?
Tak, dzień później i nadal tylko jedna kreska. Czekam na okres jeśli nie przyjdzie to zatestuje we wtorek jeszcze raz dla pewności.

U mnie bardzo dziwna sytuacja. Zaczał mnie kłuć prawy jajnik i poszłam na usg żeby miec pewność czy nie zrobiła sie torbiel i czy moge zacząć od nastepnego cyklu stymulacje. A ginekolog do mnie że z prawego jajnika też była owulacja.. tylko nie wiem jak to możliwe. W 16 dc byłam po owulacji z lewego (bez zastrzyku) a na prawym 16x22 pęcherzyk. Włączyliśmy duphaston. A w 27 dniu cyklu informacja że z prawego było owu. Endometrium 15. Nie wiem co o tym myśleć :/
 
Tak, dzień później i nadal tylko jedna kreska. Czekam na okres jeśli nie przyjdzie to zatestuje we wtorek jeszcze raz dla pewności.

U mnie bardzo dziwna sytuacja. Zaczał mnie kłuć prawy jajnik i poszłam na usg żeby miec pewność czy nie zrobiła sie torbiel i czy moge zacząć od nastepnego cyklu stymulacje. A ginekolog do mnie że z prawego jajnika też była owulacja.. tylko nie wiem jak to możliwe. W 16 dc byłam po owulacji z lewego (bez zastrzyku) a na prawym 16x22 pęcherzyk. Włączyliśmy duphaston. A w 27 dniu cyklu informacja że z prawego było owu. Endometrium 15. Nie wiem co o tym myśleć :/
Nie wiem jak dziewczyny uważają, dla mnie jedyne wyjaśnienie ze któryś z lekarzy sie pomylił/zle ocenił/zobaczył 🙈 ale w sumie nie takie dziwne akcje się potrafią wydarzyć. Dwie owulacje to dwie szanse :D ale z drugiej strony nie takie już błędy robili lekarze 🙄
 
reklama
Nie wiem jak dziewczyny uważają, dla mnie jedyne wyjaśnienie ze któryś z lekarzy sie pomylił/zle ocenił/zobaczył 🙈 ale w sumie nie takie dziwne akcje się potrafią wydarzyć. Dwie owulacje to dwie szanse :D ale z drugiej strony nie takie już błędy robili lekarze 🙄
Też jestem tego zdania. Może po prostu ten drugi pęcherzyk się wchłonął albo coś innego, nie wiem. Dziwne rzeczy sie podziały w tym cyklu. W następnym będę probowala namowic doktor na zastrzyk. A Ty jak sie czujesz? Miałas pptwierdzona owulacje monitoringiem?
 
Do góry