reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
U mnie beta skromniutka bo 16,9 ale serce cieszy 🥰 do okresu 4-5 dni więc myślę że taka niska może chyba być.

Patrząc na progres kreski musi być dobrze. Beta też bardzo ładna i to jeszcze przed terminem 🥹
Nie pozostaje nic innego jak życzyć najbardziej nudnej ciąży 🫣
Jeszcze raz gratulacje 🙂

dziękuje dziewczyny za ciepłe słowa, ale wątpię, ze się udało, bo wczoraj mnie mega piersi bolały, a dziś zupełnie nic. Ale powiem szczerze, ze już się tak do tego przyzwyczaiłam, ze wizja dwóch kresek wydaje się tak niemożliwa, ze aż w pewnym sensie niekomfortowa 😂😂😂

Szczerze mówiąc dla własnego zdrowia psychicznego lepiej nie myśleć o wszelkich tego typu symptomach. Bo może to wskazywać i na okres i na ciążę. Co więcej za każdym razem może to wyglądać inaczej. Wiem mówienie nie myśl o tym jest trudne kiedy czasem nasz organizm dosłownie robi sobie z nas żarty. Sama się złapałam na tym, że im bardziej chce tym bardziej się doszukuje. Dla własnego zdrowia psychicznego im mniej tym lepiej. Inaczej można się wykończyć.
Wierzę, że prędzej czy później i nie ważne jak każdej z nas przyjdzie się cieszyć.

Mamy już przecież pierwszą i mam nadzieję nie ostatnią szczęśliwą na tym wątku.
Mimo, że to nie mój pozytywny test to cieszy mnie to niesamowicie. Bo daje to nadzieję której każda tu z nas tak bardzo potrzebuje.
 
Patrząc na progres kreski musi być dobrze. Beta też bardzo ładna i to jeszcze przed terminem 🥹
Nie pozostaje nic innego jak życzyć najbardziej nudnej ciąży 🫣
Jeszcze raz gratulacje 🙂



Szczerze mówiąc dla własnego zdrowia psychicznego lepiej nie myśleć o wszelkich tego typu symptomach. Bo może to wskazywać i na okres i na ciążę. Co więcej za każdym razem może to wyglądać inaczej. Wiem mówienie nie myśl o tym jest trudne kiedy czasem nasz organizm dosłownie robi sobie z nas żarty. Sama się złapałam na tym, że im bardziej chce tym bardziej się doszukuje. Dla własnego zdrowia psychicznego im mniej tym lepiej. Inaczej można się wykończyć.
Wierzę, że prędzej czy później i nie ważne jak każdej z nas przyjdzie się cieszyć.

Mamy już przecież pierwszą i mam nadzieję nie ostatnią szczęśliwą na tym wątku.
Mimo, że to nie mój pozytywny test to cieszy mnie to niesamowicie. Bo daje to nadzieję której każda tu z nas tak bardzo potrzebuje.
czyli co, jednak nie pic na weselu? 😜 wstawiam zdjęcie garniaka zgodnie z obietnicą 😅 oczywiście w towarzystwie najlepszego polskiego wybiegu z polbruku 😅😅
 

Załączniki

  • IMG_6760.jpeg
    IMG_6760.jpeg
    173 KB · Wyświetleń: 172
Można mi wpisać okres 🥲dziewczyny, w lipcu mija nam rok starań i też wtedy mąż zrobi kolejne badania nasienia które w kwietniu już były lepsze od tych grudniowych. Zastanawiam się nad IUI coraz bardziej…. Czy któraś z Was napisałaby mi proszę jakie badania trzeba przed IUI wykonać ? Jakie są koszta ? No i czy przy obniżonych parametrach nasienia ma to sens ?☹️
 
Można mi wpisać okres 🥲dziewczyny, w lipcu mija nam rok starań i też wtedy mąż zrobi kolejne badania nasienia które w kwietniu już były lepsze od tych grudniowych. Zastanawiam się nad IUI coraz bardziej…. Czy któraś z Was napisałaby mi proszę jakie badania trzeba przed IUI wykonać ? Jakie są koszta ? No i czy przy obniżonych parametrach nasienia ma to sens ?☹️
u nas trzeba było wykonać tak jak w zdjęciu. Większość badań udało nam się zrobić w luxmedzie, ale mysle, ze jakbyś ginekologa zwykłego nfzetowskiego poprosiła to może tez by skierowanie wystawił.
 

Załączniki

  • IMG_6779.jpeg
    IMG_6779.jpeg
    64,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry