reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Na 10 lipca. A Wy?
Nie no wiecie, póki co chyba bez tragedi, nadal można zrobić te badania. Byle to jedno skierowanie mieć. Ale chyba lepiej robić jak najszybciej te badania, kto wie co później wymyślą.
My mamy na 3 lipca, więc tylko kilka dni zostało, żeby ogarnąć to skierowanie. Tylko dziwne, że jeszcze nie dzwonili.
zawsze można to załatwić online, a stówka to i tak kropla w morzu kosztów zaoszczędzonych dzięki tym badaniom w Holsamedzie 😅 jak nie zadzwonią sami to ja bym szczerze mówiąc pewnie sama przedzwoniła bliżej Waszego terminu żeby dopytac

Nawet nie wiedziałam, że można w ten sposób załatwić skierowanie.
Wasze rady to złoto, serio! :)
 
Dzień dobry ☀️ u wszystkich dziś takie upały? U mnie ma być 30 stopni 😅 lubicie taką pogodę?
Jezu...nic mi nie mów o upałach🙈 było dzisiaj 37 stopni w cieniu , razem z mężem weszliśmy w ten czad na wieże widokową we Wrocku, do tej pory trzęsą mi się łydki🤣
Miałam 1.5 h luźne , zwiedziliśmy rynek między wizytami🙂
 
reklama
Do góry