reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Ja właśnie złapałam peak i już kompletnie nie mam pojęcia kiedy teraz się starać (zakładając, że pęcherzyk pęknie). Czwartek, piątek próbowaliśmy, wczoraj przerwa. Teraz dzisiaj wieczorem i jutro? Czy dzisiaj rano i tyle?
 

Załączniki

  • IMG_9888.png
    IMG_9888.png
    466,7 KB · Wyświetleń: 53
Ja właśnie złapałam peak i już kompletnie nie mam pojęcia kiedy teraz się starać (zakładając, że pęcherzyk pęknie). Czwartek, piątek próbowaliśmy, wczoraj przerwa. Teraz dzisiaj wieczorem i jutro? Czy dzisiaj rano i tyle?
Ja już teraz posłuchałam rad dziewczyn i co drugi dzień się kochamy i nie ważne czy testy wychodzą negatywne czy pozytywne ,jak ma wyjść to wyjdzie a jak nie to i codziennie może być seks a i tak nic z tego nie będzie,już w sumie zrozumiałam że nie mam na to większego wpływu kiedy nam się uda..
 
Ja właśnie złapałam peak i już kompletnie nie mam pojęcia kiedy teraz się starać (zakładając, że pęcherzyk pęknie). Czwartek, piątek próbowaliśmy, wczoraj przerwa. Teraz dzisiaj wieczorem i jutro? Czy dzisiaj rano i tyle?
jeżeli dzisiaj był pik to owu teoretycznie jutro , ale patrzac pacherzyk jak opisywałas to różnie może być , ja bym chyba działała dzisiaj i ewentualnie jutro , a jak chcesz chłopa męczyć za bardzo to chociaż dzisiaj ;)
 
miało być jak nie chcesz męczyć haha 😅
No właśnie tylko o niego mi chodzi tak naprawdę. Wiem jakie są rady, że co drugi dzień itp, ale u nas to jest po prostu niemożliwe.

I tak, pęcherzyk już dawno gotowy więc nie zdziwiłabym się, gdyby jeszcze dzisiaj mógł pęknąć. No nic, spróbuję coś ogarnąć dzisiaj jeszcze i pewnie odpuszczę.
 
Ja już teraz posłuchałam rad dziewczyn i co drugi dzień się kochamy i nie ważne czy testy wychodzą negatywne czy pozytywne ,jak ma wyjść to wyjdzie a jak nie to i codziennie może być seks a i tak nic z tego nie będzie,już w sumie zrozumiałam że nie mam na to większego wpływu kiedy nam się uda..
Jeśli masz możliwość próbować tak często to jak najbardziej. Ja muszę się nagimnastykować, żeby chociaż w te konkretne dni zbliżeń było odrobinę więcej. Więc dla mnie jednak istotne jest kiedy próbować…
 
No właśnie tylko o niego mi chodzi tak naprawdę. Wiem jakie są rady, że co drugi dzień itp, ale u nas to jest po prostu niemożliwe.

I tak, pęcherzyk już dawno gotowy więc nie zdziwiłabym się, gdyby jeszcze dzisiaj mógł pęknąć. No nic, spróbuję coś ogarnąć dzisiaj jeszcze i pewnie odpuszczę.
rozumiem że może być ciężko ,u mnie mąż może codziennie albo co drugi dzień , a jak przychodza dni płodne to mam wrażenie że wszystko odchodzi i wtedy się ,, zmusza ,, no ale stara się jak może żeby wtedy utrzymać to chociaż co 2 dni ale nieraz jest trudno i później mamy przerwę tydzień 😅 a niestety nie jest łatwo się wbić w to nasze ,,okienko ,, 😔 my ostatnio mieliśmy piątek,sobota,niedziela bo mieliśmy ochotę , owu okazało się że była poniedziałek/wtorek , tak powiedziała pani we wtorek na wizycie wieczorem , w środę rano jeszcze poprawiliśmy i co ? I nie zdążyły dopłynąć także ciężko się wbić to nasze ,,okienko,, 😔
 
Ja już teraz posłuchałam rad dziewczyn i co drugi dzień się kochamy i nie ważne czy testy wychodzą negatywne czy pozytywne ,jak ma wyjść to wyjdzie a jak nie to i codziennie może być seks a i tak nic z tego nie będzie,już w sumie zrozumiałam że nie mam na to większego wpływu kiedy nam się uda..
mi lekarz zasugerował taką metodę. Jeżeli owulacja wychodzi jakoś koło 18-21 dc. To dni płodne powinny się tak zaczynać od około 11 dc. Więc zasugerował. Do 11 dc. Nie zamęczyć chłopa ale od 11 dc do tej spodziewanej owulcji i dzień po starać się codziennie żeby był jeden wytrysk - zbliżeń może być milion, ale żeby był tylko jeden wytrysk na dzień 😅
 
reklama
mi lekarz zasugerował taką metodę. Jeżeli owulacja wychodzi jakoś koło 18-21 dc. To dni płodne powinny się tak zaczynać od około 11 dc. Więc zasugerował. Do 11 dc. Nie zamęczyć chłopa ale od 11 dc do tej spodziewanej owulcji i dzień po starać się codziennie żeby był jeden wytrysk - zbliżeń może być milion, ale żeby był tylko jeden wytrysk na dzień 😅
też jest to jakiś sposób 😜..
 
Do góry