reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Dziewczyny, pytanie off top. Gdzie mogę kupić dobrej jakości torebkę? Tym razem wolę zainwestować i mieć jedną na wiele lat, bo jak dotąd byłam cebulą i każda po roku czy dwóch zaczyna się ścierać (w sensie, ten materiał wierzchni, często skóropodobny). Szukam czegoś małego, na długim pasku, takiej żeby wrzucić portfel, chusteczki, klucze, telefon…
 
Dziewczyny, pytanie off top. Gdzie mogę kupić dobrej jakości torebkę? Tym razem wolę zainwestować i mieć jedną na wiele lat, bo jak dotąd byłam cebulą i każda po roku czy dwóch zaczyna się ścierać (w sensie, ten materiał wierzchni, często skóropodobny). Szukam czegoś małego, na długim pasku, takiej żeby wrzucić portfel, chusteczki, klucze, telefon…
Ja kupowałam małe w ccc 🤭 a duża na promce na Wittchen lub Vinted
 
Ja kupowałam małe w ccc 🤭 a duża na promce na Wittchen lub Vinted
A jak z jakością tych z CCC? Ile masz swoją?

Znalazłam parę ciekawych na Zalando, ale nie wiem czy samo to, że jest logo Guess, TH czy CK jest wystarczającym argumentem za jakością. Przy tej, która spodobała mi się najbardziej, jest napisane że to skóra ekologiczna (bezpośrednio na stronie producenta, że 100% poliuretan). Wiem, że skóra 100% to duży hajs, więc tak wysoko nie celuję, ale no nie chcę żeby zaczęło się siepać już po roku 🫤 Ja małą torebkę noszę ze sobą praktycznie na każde wyjście, codziennie, większe rzeczy trzymam w plecaku, więc nie zmieniam cały czas torebek z jednej na drugą (czyt. intensywny użytek).
 
A jak z jakością tych z CCC? Ile masz swoją?

Znalazłam parę ciekawych na Zalando, ale nie wiem czy samo to, że jest logo Guess, TH czy CK jest wystarczającym argumentem za jakością. Przy tej, która spodobała mi się najbardziej, jest napisane że to skóra ekologiczna (bezpośrednio na stronie producenta, że 100% poliuretan). Wiem, że skóra 100% to duży hajs, więc tak wysoko nie celuję, ale no nie chcę żeby zaczęło się siepać już po roku 🫤 Ja małą torebkę noszę ze sobą praktycznie na każde wyjście, codziennie, większe rzeczy trzymam w plecaku, więc nie zmieniam cały czas torebek z jednej na drugą (czyt. intensywny użytek).
Z Guessa w moim przypadku bardzo szybko się zużyła, więc tu bym nie obstawiała Marka =jakość, ale może miałam zwyczajnie pecha. Ale za to z TH mam małą i jestem bardzo zadowolona 😀
 
Do góry