reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

Jakie mogę jeszcze porobić badania dla siebie. Tarczycę mam, prolaktyne mam 2 razy badałam proga i według tego owu była. Teraz pasuje się umówić na drożność chyba 😞 a i no w tym tygodniu muszę zbadać próby wątrobowe bo ostatnio na USG wyszło, że prawy płat powiększony a poszłam z bólami jelit z nerwów
a jaki czas już się staracie o dzidzie ?
 
reklama
a jaki czas już się staracie o dzidzie ?
w listopadzie w drugim cyklu starań zaszłam w ciążę pozamaciczna. Po przerwie i mtx zaczęliśmy się starać w maju i na razie nic. Już myślę, że mi namieszali mtx i łyżeczkowaniem. Zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz, w cytologii wyszło mi stopień 2 czyli jest ok ale jakis stan zapalny. Teraz to ja się wszystkiego czepiam chyba
 
w listopadzie w drugim cyklu starań zaszłam w ciążę pozamaciczna. Po przerwie i mtx zaczęliśmy się starać w maju i na razie nic. Już myślę, że mi namieszali mtx i łyżeczkowaniem. Zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz, w cytologii wyszło mi stopień 2 czyli jest ok ale jakis stan zapalny. Teraz to ja się wszystkiego czepiam chyba
to tak naprawdę to zaczęliście nie dawno to nie ma sensu się stresować,myśle że trzeba sobie dać czas i nie stresować się tak przez ten pierwszy rok,chociaż wiem że ciężko bo u nas teraz będzie 4 cykl starań i też się denerwuje,pierwszy raz jak zaszłam w ciąże to w 6 cyklu .. jak czytałam to statystycznie ponoć 20% kobiet w pierwszym cyklu zachodzi a 80% w 6 cyklu,także na spokojnie jeszcze się uda
 
reklama
Do góry