reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

Dzień dobry, a w zasadzie dobry wieczór 🫣 może mnie ktoś jeszcze stąd pamięta, ale uważam się poniekąd za wyjadacza staraczkowego 😬 postanowiłam wrócić. Czas „odpuszczenia” (tak, nasze ulubione stwierdzenie 🙄) się skończył.
Może po krótce się przypomnę: 32 lata, 3 poronienia, trombofilia, 0 dzieci na stanie. Wszystkie poronienia w pół roku, ostatnie w styczniu 2024, od tamtej pory 0 ciąż.

Postanowiłam ogarnąć się troszkę i dzisiaj zaliczyłam pierwszą wizytę u dietetyka klinicznego 💪🏻może on będzie miał na mnie jakiś pomysł.
Po dzisiaj- kupa hajsu wywalona, a to dopiero początek 🫣
Jestem pełna nadziei ☺️ czekam na rozpisanie suplementacji, jadłospis, okres, potem robię badania i do dzieła 💪🏻
Także regeneracja organizmu trwa- starania zawieszone, proszę o wpisanie na ławeczkę.
Chętnie się poudzielam i włączę w dyskusję 😁
Pozdrawiam nowe Panie, które mam nadzieję na długo tu nie zabawią jak i dinozaury takie jak ja 😬 🦖🦕🦖
 
reklama
Dzień dobry, a w zasadzie dobry wieczór 🫣 może mnie ktoś jeszcze stąd pamięta, ale uważam się poniekąd za wyjadacza staraczkowego 😬 postanowiłam wrócić. Czas „odpuszczenia” (tak, nasze ulubione stwierdzenie 🙄) się skończył.
Może po krótce się przypomnę: 32 lata, 3 poronienia, trombofilia, 0 dzieci na stanie. Wszystkie poronienia w pół roku, ostatnie w styczniu 2024, od tamtej pory 0 ciąż.

Postanowiłam ogarnąć się troszkę i dzisiaj zaliczyłam pierwszą wizytę u dietetyka klinicznego 💪🏻może on będzie miał na mnie jakiś pomysł.
Po dzisiaj- kupa hajsu wywalona, a to dopiero początek 🫣
Jestem pełna nadziei ☺️ czekam na rozpisanie suplementacji, jadłospis, okres, potem robię badania i do dzieła 💪🏻
Także regeneracja organizmu trwa- starania zawieszone, proszę o wpisanie na ławeczkę.
Chętnie się poudzielam i włączę w dyskusję 😁
Pozdrawiam nowe Panie, które mam nadzieję na długo tu nie zabawią jak i dinozaury takie jak ja 😬 🦖🦕🦖
Witamy z powrotem na kreskowym pokładzie ❤️ oby nie na długo!🤰🏻
 
Z nowości u mnie... Miałam dziś zacząć brać Lamette przed inseminacja, wszystkie badania już mamy ogarnięte, jesteśmy gotowi... Natomiast, z racji, że mąż miał w pierwszej połowie roku wykryte enterokoki to mimo, że miesiąc temu przy wymazie już ich nie było to powtórzyliśmy "dla świętego spokoju" jeszcze raz, i oczywiście co? Wymaz wyszedł pozytywny, kolonie liczne 🫠🫠🫠
 
Dziewczyny, jakie badania wykonać przy krótkiej fazie folikularnej. Dzisiaj 20 dc. Owulacja prawdopodobnie w 6 dc. I chyba właśnie zaczyna mi się okres. Lekarza mam dopiero 20.08, a wiem, że jakieś badania warto zrobić w konkretnym dniu cyklu.
 
Dziewczyny, jakie badania wykonać przy krótkiej fazie folikularnej. Dzisiaj 20 dc. Owulacja prawdopodobnie w 6 dc. I chyba właśnie zaczyna mi się okres. Lekarza mam dopiero 20.08, a wiem, że jakieś badania warto zrobić w konkretnym dniu cyklu.
Powinno pomóc 😉
 

Załączniki

  • IMG_1524.jpeg
    IMG_1524.jpeg
    48,6 KB · Wyświetleń: 35
reklama
dziękuję. Zawsze miałam cykle po 30 parę dni, a tutaj nie wiem co się zadziało 🙈
No cóż, ja też a obecnie jestem w 47dc… 🙄 Czasem nasz organizm działa w zupełnie nieprzewidywalny sposób 😉 Ja mam już wykupione badania na te pierwsze dni cyklu, ale coś się nie mogę doczekać na razie…
 
Do góry