reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
Beatko nie przesadzaj!!! :mad: ;)

Ewela ja też tak myślałam, a mam traumę, bo kiedyś napiłam się soku pomidorowego z karaluchem - dostałam sok u kolegi, który miał w domu karaluchy, widocznie kartonik stał na wierzchu i jeden wlazł do środka. Bleeeee... musiałam wyciągać robala z buzi... bleeeeeeeee.... Ale teraz juz jest dobrze, tylko zawsze wlewam sok powoli, żeby upewnić się, że w środku nie ma intruzów. :p
 
Natalia wpolczuje karalucha nienawidze tych robali brrrr.....ja bym juz nigdy wiecej sie ie napila soku pomidorowego,ale widze ze ty sie przemogłas ;) gratulacje!
 
Beatko był bardzo duży gnojek jeden.  :-[ I może lepiej, bo jeszcze bym go połknęła, a wtedy chyba bym na płukanie żołądka do szpitala pojechała, bleeee.... Zaznaczę, że już wtedy byłam wegetarianką.  ;)
 
reklama
Do góry