reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

Ana jak to nie dieta !!!!

Ja narazie muze zmniejszyc porcję bo bardzo źle się czułam jak mi żołądek się zmniejszy to bede ograniczać ja nie umiem tak od razu - wymiękłam :-[ :-[ :-[

Narazie zjadłam kanapke razowca na sniadanie i na obiad chciałabym zjeść jakas małą porcyjkę

Wiecie co moja mam shcudła niedawno tzn juz z dwa lata temu 30 kg a jadła wszystko tylko bardzo małe porcje i czesto np obiad niekiedy je kilka godzin i naprawdę porcje mniejsze niz dla Mai :p
Ale taka forma diety mi najbardziej odpowiada bo nie mam czasu pichcić dla siebie osobno i kupowac osobno zobaczymy jak na takiej pseudo diecie mi pójdzie
 
reklama
Sorbus dla mnie na diecie chodzi sie glodnym i w kolko mysli o jedzeniu, a to po prostu pomysl na zdrowe odzywianie bez tuczacych kanapek, niesmiertelnych ziemniakow do obaidu (tez tuczacych i rozpychajacych zoladek) i slodyczy (nie musze dodawac, ze tuczacych i bezwartosciowych pustych kalorii ;D). Zawsze lubilam owoce, warzywa wiec mi to gra. A jak mam chetke na cos slodkiego to tak jak Natalia mowila - slodkie jabluszko lub suszone morelki albo cos w tym stylu ;) :p
 
ana30 pisze:
Sorbus dla mnie na diecie chodzi sie glodnym i w kolko mysli o jedzeniu,

Ana - ja tam nigdy na diecie nie byłam, ale tak właśnie mam - ciągle jestem głodna, ale jem wszystko, tzn wszystko co lubie ;D tylko w małych ilościach :)
 
Własnie moja mama tez tak robiła jadła nawet cukierki ale np jednego na dwa dni :laugh: :laugh: :laugh: bo ugryzła pół i na drugi dzień go kończyła ;D
 
ja oczywiście cukierki sobie daruję ale tak tylko chciałam napisać

a moja kumpela bardzo bliska kiedyś była grubaskiem jak ja zabaczyłam na kamerze to niemogłam uwierzyc a wiecie jak schudła hehe ta to miała sposób

jadła jeden bardzo lekki posiłek np ok 100 kcal i paczke ciastek bliżej wieczoru w ten sposób dostarczała ok 700 kcal dzienie a chudła tylko zę to strasznie niezdrowe i teraz bp odziecku jest chuda jak patyk
 
witam.Widze ze wam dobrze idzie,mi też całkiem całkiem.Nie jestem na diecie dabrowskiej.Wczoraj zjadłam przez caly dzień 4 kawałki ciemnego chlebka.dziś narazie tylko 2 kawałki na sniadanie.Ćwicze że hej,po wczorajszych i przedwczorajszych ćwiczeniach mam takie zakwasy ze szok,takie sobie wyciski daje,a wiecie co jest najgorsze?? nic nie chudne!!!!!!!!!!!!!!!!cholera to juz leci 3 tydzien a ja w miejscu!!! wku...sie mozna.
A tak w ogole to na grudzień nawet nie wchodze,bo czasu nie mam a tam tyle do nadrobienia :( echh ide na spacer.Trzymajcie sie głodówki kochane :)
 
Sorbuś Ty wymiękasz? :-[ Ciekawe jak Ewela sobie radzi.

Ja dziś zjadłam/wypiłam: pół grejpfruta, 1 szkl. soku pomidorowego, 2 jabłka, 1 pomidorka, pół ogórka świeżego, 2 kawki, 1 szkl. soku jabłkowego. ;D
 
No Natalia ja wymiekłam :-[ :-[ :-[ :-[

Ale chciałabym na tej diecie tylko muszę się zaopatrzyć w jedzonko bo w sumie to zawsze nic do jedzenia nie mam rano i dlatego miedzy innymi :-[ :-[ :-[

A np cytrusy mozna jesć ??? mandarynki pomarańcze winogrona, banany i tego typu ???
sliwki ???
 
ie dziś na zakupy do warzywniaka i jutro 3 raz spróbuję możę do 3 razy sztuka jak tym razem się nie uda to się bedziecie ze mnie smiały OK ???
 
reklama
Natalia nie narzekam -ta dieta naprawde nie jest zla!!!wczoraj wypilam 2 kawusie zjadlam 3 jablka i 2 marcheweczki!!i tyle!!awet nie bylam glodna bo wypilam 2 l wody!!!!ogolnie nie jest zle!!!ale jak cholera chce mi sie jakiegos ciasteczka!!!!!!!!!hehheheheheh
 
Do góry