reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

Joeey ja miałam szczęście i nie mam. ale w czasie ciąży to się dzielnie smarowałam od stóp po szyję ;D
A z tego co wiem, to rozstepów sie właściwie nie pozbędzie do końca. można tylko je wygładzić
 
reklama
ja tez sie dzielnie smarowalam wszystkim ale to chyba genetycznie chodz dziwne bo moja mama nie miala :p zaluje, ze nie chodzilam na masaze w ciazy :( napewno by pomoglo ale teraz moze sie zapisze - chodzi sie co tydzien na zabieg ujedrniajacy na cale cialo plus masaz :) tylko gdzie zostawie Ade ??? :p
 
Joeey no mnie tez na szczescie rozstepy ominely, superpomysl z masazami, ja sobie teraz robie sama, kupilam prawdziwy olejek kokosowy i migdalowy, mmm, prawdziwa przyjemnosc.
 
Ja mam jednego obleśnego rozstępa tuż nad pępkiem i za cholerę sie nie zmniejsza - :mad: już nie mogę na niego patrzeć, bo przez to nie mogę ani o jotę odsłonić brzucha!!

A takie masaże to chętnie, chętnie!!
 
Natalia jestem z ciebie dumna ;D ;D ;D

To dzisiaj moja kolej - Boże jak ja to wytrzymam niech ju bedzie 22 :p
 
Joeey ja mam mega rozstępy wszędzie gdzie się da - na udach, na brzuchu, na cycolkach i na biodrach. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo i tak jestem gruba, więc jeden rozstęp w tą czy w tamtą nie robi mi różnicy, natomiast Tomek cierpi bardzo z tego powodu. W sumie to bardzo wyjaśniały i ich tak za bardzo nie widać. Mam masę kremów, którymi się nie smaruję, bo po prostu o tym nie pamiętam. :p (przypominam, że to żadna nowość, cierpię na chroniczną sklerozę ::) )

A próbowałaś tej robionej maści dla kulturystów? Ktoś pamięta ten przepis? Ja bym chętnie skorzystała, bo postanowiłam się doprowadzić do porządku, to może i to by się dało usunąć?

A co do mojej dietki to humoru mi nie psuje, a wręcz przeciwnie - poprawia, bo przynajmniej to jestem w stanie naprawić i doprowadzić do porządku w moim zyciu.

Dziś zjadłam na śniadanko pół grejpfruta i wypiłam szklankę soku pomidorowego. A teraz popijam kawkę. :p A Wy dziewczyny co jecie na śniadanko?

 
reklama
To i ja do Was dołączę...Ale dopiero od poniedziałku! ;D

Przydałoby się jeszcze z 5 kg zrzucić 8)

Ana ja drobinką nie jestem. Chyba mnie z kimś pomyliłaś! ;) :laugh:

A póki co życzę wszystkim odchudzającym się uporu i zacięcia w odchudzaniu...
 
Do góry