reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
A ja dziś zjadłam na śniadanko pyszna kanapeczkę z przepyszną kiełbasa polską - jak ja ja uwielbiam :) mniam mniam :) :p :p hehehe
 
I ja bym z chęcią dołączyła do Was "głodujących" - te oponki na moim brzuchu nie podobają mi sie :(
Ale ........ niestety.......... za bardzo kocham słodycze i frytki, nie mam silnej woli jeżeli chodzi o to właśnie jedzonko.

PS. dzisiaj będziemy jedli pyszną kolację (urodziny męża :)) Pewnie do Sfinksa pójdziemy.

Życze silnej woli i efektów w poczynaniach dietetowych

 
reklama
beatko no widzialam Cie na zdjeciach, i wydawalas mi sie raczej delikatna istotka :) ja marze kiedys tam o 53kg ;)

Ewela ja tez za nic nie przelkne soku pomidorowego, dla mnie to nie sok ;D

Natalia ja na pierwsze sniadanko zjadlam gruszke i malinki, na drugie platki owsiane z otrebami i suszonymi morelkami, a teraz dopiero pije kawe i jem grzanke z miodem. W lodoweczce juz czekaja soczki warzywne. Niedlugo sie zabieram za obiad - palki z kurczaka i salatka: seler, por i marchewka z sosem majonezowym. Oczywiscie bez cholernych ziemniakow. Jak widac ta moja dieta to nie dieta, bo nie gloduje tylko zdrowe laczenie :p
 
Do góry