reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

No nic jak dieta to dieta

i jeszcze bez piwka jak ja wytrzymam 6 tygodni ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Natalia a możęsz napisać jakie są te zasady zdrowego odżywiania
 
reklama
Ewela ja właśnie kawę piję, bo przyspiesza odchudzanie, he he. >:D Tylko warunek - musi być parzona i czarna. Teraz robimy ta dietę, żeby schudnąć, a nie żeby się oczyścić. ;) Ale Ty chcesz się odchudzać? Z czego?

Sorbuś ja też dziś zaczynam. Jak zwykle dzień na wodzie mineralnej (i kawie ;) ). Tomek zresztą też przechodzi. Będziemy 6 tygodni a Ty?
 
To sobie zrób zdjęcie na golaska i powieś w widocznym miejscu. To jest dopiero motywacja! ;D
A co do zasad zrowego żywienia to opiszę je albo zeskanuję z książki jak będziemy po diecie.
 
Oki

No tylko jaki wstyd :-[ :-[ :-[

Dzisiaj zaczełam od sosu grzybowego ale takiego z samych grzybów bez maki czy dodatków jakiś cebula tylko była
bo nic innego warzywnego nie miałam w domu a już mi burczało :p na popołudnie kupię sobie kalafiorka
 
Czyli ja tez przejde na ta diete jak mozna pic kawe!!!tylko ja od jutra bo dzis zjadlam juz sniadanko!!!ale 6 tygodni  to ja napewno nie wytrzymama!!!ale napewno bede z wami przez 3 a potem to sie juz zobaczy!!!!
 
Ewela 2 tygodnie minimum, ale najlepiej chudnie się wg mnie między 2 a 4 tyg.

Sorbuś rozumiem, że bez oleju? Grzyby+cebula+woda? To musiało być pyszne. ;) :laugh:
 
reklama
Ja też przystępuje do odchudzania, ale waszej diety za bardzo nie mogę stosować, bo dalej karmie piersią . Po prostu odstawie słodycze, którymi się zajadałam (po dwa pączki dziennie potrafiłam zjeść). I przejdę na zasady mojej ciążowej diety cukrzycowej. tzn 5 małych posiłków dziennie mniej więcej równych kalorycznie (chodzi o to żeby nie doprowadzać do spadków cukru, bo wtedy przy kolejnym posiłku organizm przyswaja go w nadmiarze i nici z odchudzania), owoce tylko do 16.00 i jak najwięcej warzyw. Zaczęłam dzisiaj od jogurtu z musli owocowym fitness i małej kawusi. Na drugie śniadanie zjem brzoskwinie, potem zupę, same warzywa bez zabielania (ew jogurtem naturalnym) ani mąki, potem ok 16.30 drugie danie i o 19.00 kolacja.
 
Do góry