reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiona pozycja ;-)

Moje ulubione to jeździec, odwrócona (ja na górze, przytuleni do siebie) i klasyczna ale z nóżkami wysoko zarzuconymi na kochanka. :p Niestety te dwie ostatnie przy sporym brzuszku niemożliwe do realizacji. Pozostaje od tyłu i jeździec (tę mąż uwielbia ze względu na widok piersi).
 
reklama
Ostatnio zabiłabym za każdą pozycję byle dotyczyła seksu.
Ale powiedzmy, że klasyczna z nóżkami na ramionach męża, no i (nie będę orginalna) od tyły.
Lubię czuć "wsparcie" męża nawet w łóżku.
;D ;D :D :D
 
cytrynka pisze:
Moje ulubione to jeździec, odwrócona (ja na górze, przytuleni do siebie) i klasyczna ale z nóżkami wysoko zarzuconymi na kochanka. :p Niestety te dwie ostatnie przy sporym brzuszku niemożliwe do realizacji. Pozostaje od tyłu i jeździec (tę mąż uwielbia ze względu na widok piersi).

No no Cytrynka i kochanek i mąż, ale czy naraz?
 
Paulino, przykro mi że twój mąż nie jest jednocześnie twoim kochankiem i musisz korzystać z usług zewnętrznych poddostawców.
 
cytrynka pisze:
Paulino, przykro mi że twój mąż nie jest jednocześnie twoim kochankiem i musisz korzystać z usług zewnętrznych poddostawców.

Ciekawa jestem gdzie to znalazlas?? bo jakos sobie nie przypominam  ???
Na boku to raczej ty masz jakies braki skoro siedzisz tylko na "intymnej" czesci forum  :p a kto co uzywa to zacznij od siebie ...sama o tym pisalas: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,176.315.html
 
czepiacie sie szczegolu ... a chyba nie o to chodzi co ???

kochanek - maz - razem tzn 2 w 1 (maz jest kochankiem itp.) czy tez kochanek to kochanek a maz to maz - to kazdego prywatna sprawa :p
 
Zgadzam sie z Toba tuska, ale osoba cytrynki juz od dawna sie czepia wielu osoba w slowach a ja jakos nie moglam sie powstrzymac by raz i jej sie przyczepic.......Doslownie prowokujaca cytrynaaa
 
no właśnie Tuśka dobrze mówi . ale jak widać niektóre osoby to szukają jakieś kłótni chyba
 
reklama
Tuśka od małego siedziała w domku i oglądała reklamy - wie że może być coś "2 w 1" a PaulinaAnna zamiast siedzieć grzecznie przed TV to tylko podwórko, podwórko i zabawy w doktora po krzakach. No i jest rezultat. :p
 
Do góry