reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiona pozycja ;-)

Zanim zaszłam w ciążę byłam łóźkową księżniczką i w sumie tak do 5 miesiąca jeszcze :laugh: ale od 5 już nie zawsze dochodziłam nawet przy długiej grze wstepnej, obecnie praktykujemy pozycję na jeźdzca lecz analną i znów orgaźmik przy każdym stosunku, heh a wcześniej nigdy nie lubiłam tej pozycji ;)
I powiem Wam szczerze, że chyba sex jeszcze mnie trzyma w związku heh wiem to straszne i troszkę mi wstyd... jestem złą dziewczynką :p
 
reklama
jak wogole seks moze nie sprawiac przyjemnosci?:szok: przeciez orgazm jest nieporownywalny z niczym!!! ja juz powoli sie zaczynam poruszac jak slon,ale jak mi maz proponuje,ze mnie wylize,to jakos nigdy nie potrafie odmowic. pozatym to ciezko sie juz kochacz takim bebzunem i niemam ochoty na wieksze igraszki, nawet od tylu ciezko.... mam nadzieje,ze po porodzie szybko wroce do kondycji z przed ciazy!!!:-)
 
hmmm..... ulubiona to chyba klasyczna ale z nogami uniesionymi do góry.
Ale tak naprawede to każda pozycja jest cudowna, no i bardzo lubimy eksperymentować...

biala_janowo mi też czasami sex nie sprawia przyjemnoci. Wtedy robimy kilka dni przerwy i wszystko wraca do normy.
 
Marul,a moze poprostu odzwierciedlajace prostote i bezproblemowosc rozmowy o tym... jakos nie mam checi ubierac tak normalnych rzeczy w jakies wyborcze slowa... nobo czy nietrafnie okreslilam ta czynnosc?
 
Marul,a moze poprostu odzwierciedlajace prostote i bezproblemowosc rozmowy o tym... jakos nie mam checi ubierac tak normalnych rzeczy w jakies wyborcze slowa... nobo czy nietrafnie okreslilam ta czynnosc?

hmmm może i racja
ale to mam juz pomył jak przemianować wątek seks analny
ale go nie zdradzę :)
odgadnijcie sami
czesto mozna spotkać taki napis (w skrócie) na murach, wystarczy wyrzucić P
 
Marul moim zdaniem Ty sie najnormalniej przyp....!:no: Jezeli masz jakis problem z normalna rozmowa na takie tematy i potrafisz to robic tylko w sposob kliniczny lub wulgarny, to Ci czlowieku radze zaczac sie leczyc... chyba, ze wolisz okreslenia typu "kroliczek wyskakuje ze swojej dziurki" itp... ale mysle, ze ludzie bedacy uczestnikami tego forum, a tym bardziej watkow o tematyce seksualnej, sa (jak sie okazuje nie koniecznie sa, ale raczej powinni byc) ludzmi na tyle doroslymi aby normalnie rozmawiac o normalnych sprawach! Jesli tego nie potrafia, powinni zrezygnowac z odwiedzania zbyt "powaznych" dla nich watkow i poszukac sobie watkow dla dopiero dojrzewajacych chlopcow!
 
Marul, faktem jest ze Justyna nazwala te czynnosc bardzo po imieniu, ale to nie oznacza zeby od razu na nia jechac tak ostro. Justysiu ja sie zgadzam z Toba, to jest czesc forum gdzie nie powinno byc dyskusji na temat "nazewnictwa" lecz na tematy zwiazane z seksem.
Marul- wyluzuj a jak gorszy i nie odpowiada to nie wchodz na te czesc forum BB lub napisz skarge do Admina ;-)
 
reklama
Marul, faktem jest ze Justyna nazwala te czynnosc bardzo po imieniu, ale to nie oznacza zeby od razu na nia jechac tak ostro. Justysiu ja sie zgadzam z Toba, to jest czesc forum gdzie nie powinno byc dyskusji na temat "nazewnictwa" lecz na tematy zwiazane z seksem.
Marul- wyluzuj a jak gorszy i nie odpowiada to nie wchodz na te czesc forum BB lub napisz skarge do Admina ;-)

ja sie rowniez pod tym podpisuje
Amen.
 
Do góry