reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozycja dziecka w brzuchu

Należy pamiętać, że kliniki często chcą od konkretnego tyg. by kobieta prowadziła u nich ciąże a nie tylko pokazała się na 1 wizycie przed terminem.
 
reklama
@witch84 Pewnie mówisz o Białymstoku? :) Rozważałam to mimo, że mam do BS prawie 400km. Ciężko będzie wrócić z małą dzidzią tyle kilometrów zimą, ale zaczyna mnie łapać lekka desperacja, wiec jeśli nic oprócz zaświadczenia o tokofobii mieć nie będę, i będę zdana na łaskę lekarza z dyżuru, to bardzo możliwe, że skończy się to na umówieniu terminu na Podlasiu :)
@olka11135 napiszesz które Szpitale w Warszawie umawiają się na termin z takim zaświadczeniem?
 
U Arciszewskich teraz są zmiany od jakiegoś czasu. Kiedyś z marszy przyjmowali a później zmienili, że ciąże chyba trzeba od 20 tyg prowadzić u nich i nie może to być ciąża powikłana np cukrzycą itd
 
O widzisz, bo kojarzę że mieli wprowadzone zmiany. W sumie lepiej, sytuacja na rynku pewnie skłoniła ich do powrotu na wcześniejsze zasady 😉
 
@KArolina9191 A napisz skąd jesteś, to może coś bliżej Ci znajdziemy ;-)

Dla mnie to po prostu jest niepojęte, że jak chcę sobie zrobić cycki, to nie ma problemu... A takie problemy z cc na życzenie robią...
 
@KArolina9191 A napisz skąd jesteś, to może coś bliżej Ci znajdziemy ;-)

Dla mnie to po prostu jest niepojęte, że jak chcę sobie zrobić cycki, to nie ma problemu... A takie problemy z cc na życzenie robią...
Nie żebym popierała brak wyboru, ale cycków nie robisz na NFZ 😉

Kiedyś rozmawiałam na ten temat z jedną ginekolog. Wszystko jest kwestią kasy. Usłyszałam, że cesarka jest nieopłacalna dla szpitala bo angażuje więcej środków i personelu, a kwota za poród jest stała. Więc lekarze mają przykazane robić cesarek mało. Do tego Ci, którzy przyjmują prywatnie "trzymają" CC dla swoich pacjentek. Oczywiście nie wiem, czy tak faktycznie jest.
 
reklama
@witch84 Pewnie mówisz o Białymstoku? :) Rozważałam to mimo, że mam do BS prawie 400km. Ciężko będzie wrócić z małą dzidzią tyle kilometrów zimą, ale zaczyna mnie łapać lekka desperacja, wiec jeśli nic oprócz zaświadczenia o tokofobii mieć nie będę, i będę zdana na łaskę lekarza z dyżuru, to bardzo możliwe, że skończy się to na umówieniu terminu na Podlasiu :)
@olka11135 napiszesz które Szpitale w Warszawie umawiają się na termin z takim zaświadczeniem?

Żelazna już na pewno odpada bo oni mają kwalifikację właśnie do 28tc i się czeka 3 tygodnie na termin.
Starynkiewicza przyjmuje nieoficjalnie tylko swoje pacjentki. Żwirki nie mają zapisu więc jak masz daleko to też nie bardzo, ale nie podważają. Solec podważa więc odpada.

Spróbowałabym: Bródno, IMID (choć tam nie wiem czy 34 tydzień to nie za późno), Bielański (tylko, że on jest w połowie covidowy na tę chwilę) Madalińskiego, Inflancka może też Piaseczno było by okej
 
Do góry