reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

reklama
Dorotko-a moglabys dac linka do tych podkladow, bo nie wiem jak to ma wygladac. I ile tego kupic?

np.takie
5 sztuk CHŁONNE PODKŁADY do SZPITALA Hartmann (1849668098) - Aukcje internetowe Allegro
albo takie
Duże chłonne Podkłady do przewijania Bella 60x90 (1852550608) - Aukcje internetowe Allegro
ale nie wiem czy jest sens kupować na allegro bo kupisz w każdej aptece

No ale jak czytam wyżej, to Wasz szpital jest bardziej cywilizowany, więc może wcale nie musisz kupować:-)
 
mnie nie kazali tych podkladow przynosic raz uzylam za to w domku uzywalam :)

a podpasek mi szlo sporo tych belli grubych potem przeszłam na always najwieksze :) i krwawilam 5 tyg...jak sie przestanie nosic te podpaski to ulllga;-) aczkolwiek ja wolalam te belli czulam sie bezpieczniej...w domu nie dosc ze zem nei leciala krew to jeszcze miecho...:shocked2::zawstydzona/y:
 
jej nie miałam pojęcia że się tak długo krwawi :szok:
no niestety,tak jak napisała Marcia,jest to sprawa indywidualna. ale spokojnie,wszystko bardzo szybko mija,przy maluszku nawet się nie spostrzeżesz kiedy minęło te 6 tygodni :)

a orientujecie się jak to teraz jest z nacinaniem? bo się ostatnio nad tym zastanawiałam. pamiętam,że przy pierwszym było,a potem ponad godzinę zszywania aby wszystko było idealnie. jak to powiedziała kobieta która to robiła " musi być długo i dokładnie aby mąż nie przyszedł na skargę" :D myślicie że przy kolejnej ciąży można tego uniknąć?
 
reklama
Ja się nacięcia chyba boję najbardziej, żeby się zrosty nie zrobiły... ćwiczę mięśnie Kegla, może nie będzie nacięcia w ogóle...
 
Do góry