reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

Emm nacięcie jest ostatnią rzeczą której powinnaś się bać :) i z tego co pamiętam nic nie boli,mimo to liczę że tym razem uda się bez :)
 
reklama
No to i ja zamieszczę listę wymagań jakie stawia mój szpital :

Niezbędnik porodowy pacjentki Oddziału Położniczego
1.Dowód tożsamości
2.Aktualne ubezpieczenie
3.Akt małżeństwa
Niezbędne wyniki badań z okresu ciąży:
1.karta przebiegu ciąży
2.grupa krwi
3.posiadane wyniki badań(morfologia,badanie moczu itp.)
4.ocena ciąży w badaniu USG
5.inne istotne wyniki badań(okulista,ortopeda itd.)
6.karty informacyjne z leczenia szpitalnego
Proponuje się aby do porodu zabrać ze sobą:
-wygodną piżamę do karmienia piersią
-kapcie, szlafrok
-ręcznik
-przybory toaletowe
-podpaski połogowe
-sztućce, szklanka
-niegazowana woda mineralna
dla dziecka:
-kaftaniki, śpioszki lub body dla dziecka
-pieluszki tetrowe lub jednorazowe
-nawilżające chusteczki do pięlęgnacji noworodka
-środki do mycia i pielęgnacji noworodka
-kocyk lub rożek



 
Emm nacięcie jest ostatnią rzeczą której powinnaś się bać :) i z tego co pamiętam nic nie boli,mimo to liczę że tym razem uda się bez :)
Podpisuję się pod tym, nie boli ale u mnie trudno się goiło bo się krwiak zrobił i wolałabym bez ale muszę dopytać moją gin jak ona to widzi, czy jest elastyczne itd.
 
Aha podpaski? Też wielkie i trzymają się między nogami bez majtek. Ale jak trzeba przejść na drugi koniec korytarza to pewniej w majtach a przecież nikt pod koszulę nie będzie zaglądał:-)
 
reklama
Do góry