reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

z usg... bo jedna babka mi powiedziała właśnie z usg że jest dziecko za duże a później poszłam do innego na macanie brzucha....
no a banana dowiedziała się nie z usg tylko z brzucha więc dlatego pytam. Bo z usg to normalne, a z brzucha to raczej nie da się, bo to tak samo jak ktoś by mi powiedział że będę miała synka bo mam taki czy inny nbrzuch. Jak dla mnie to trochę niewiarygdne. Co innego po usg.
 
reklama
a powiedz mi banana jak masz ten wykres to na dole jest zaznaczony tydzień ciąży tak? a z boku w górę jest podana waga ??
dobrze na to patrzę?? bo chcę odczytać ile wagi ma moje dziecko wg nich ale się nie znam :sorry:
a sama chciałabym zobaczyć jaką wagę ma moja niunia
tyg masz na dole a z prawej pionowo waga. ciagniesz sobie prosta od krzyzyka na prawo do skali i odczytujesz wage
 
no a banana dowiedziała się nie z usg tylko z brzucha więc dlatego pytam. Bo z usg to normalne, a z brzucha to raczej nie da się, bo to tak samo jak ktoś by mi powiedział że będę miała synka bo mam taki czy inny nbrzuch. Jak dla mnie to trochę niewiarygdne. Co innego po usg.
niestety,wedlug nich to jest wiarygodne bo wszystkim tak mierza. usg masz tylko w 12 i 20 tyg, a reszta z brzucha :wściekła/y:
 
niestety,wedlug nich to jest wiarygodne bo wszystkim tak mierza. usg masz tylko w 12 i 20 tyg, a reszta z brzucha :wściekła/y:

wiesz co.. z mojego brzucha to ginekolog z NFZ wyczytała wielowodzie. A jakoś ni emam. Ciąży bliżniaczej też nie mam, chociaz w obwodzie 120 cm, i brzuszysko ponadstandardowe... moim zdaniem nie ma sie co denerwowac na razie. poczekaj do wyniku krzywej cukrowej.. a usg \Ci zrobia w celu potwierdzenia "diagnozy" ?
 
wiesz co.. z mojego brzucha to ginekolog z NFZ wyczytała wielowodzie. A jakoś ni emam. Ciąży bliżniaczej też nie mam, chociaz w obwodzie 120 cm, i brzuszysko ponadstandardowe... moim zdaniem nie ma sie co denerwowac na razie. poczekaj do wyniku krzywej cukrowej.. a usg \Ci zrobia w celu potwierdzenia "diagnozy" ?
nie sadze:no: moge zapytac
wogole oni tu sa dziwni, kiedys mi to nie przeszkadzalo, ale teraz zaczyna wkurzac
 
:szok::szok::szok:położna ustaliła wagę dziecka napodstawie wysokości brzucha????????????????? no to szamanka chyba jakaś!!!!!!!! natychmiast przestań się przejmować:cool2: a że badania Ci zrobią dodatkowe to super!

hehe a ciekawe co by powiedziala na 120 cm Izy albo na wielki brzuch Mamulicy :) ze pewnei przenosiły juz hehe :) 5kg jak nic ;)
 
reklama
Nie mam żadnej zielonej ksiązeczki. Karte ciazy mam bialą (4str) i nie ma tam zadnej tabelki z wymiarami...:no:
:szok: ja mam "księgę" :-D
normalnie dostałam szpitalną kartę przebiegu ciąży i musze ją nosić od szpitala do gp i tak w kółko... a one tylko pisza tam wszystkie wyniki , wklejają... i oddają mi do ręki...:sorry:a kartek to ma ona chyba ze 100
i mam pełen wgląd do wszystkich wyniczków...:tak:
 
Do góry