reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

a u mnie w moczu cukier się pojawił... i muszę jutro znowu badania porobić :/
ale lekarz mnie nastraszył...

a najgorsze, że ja cukierów nie jadam (zbyt dużo- bo 2-3 dziennie to chyba nic złego)... i ograniczyłam mąkę i makarony i takie tam... a tu taka przykra niespodzianka :shocked2:
 
reklama
a u mnie w moczu cukier się pojawił... i muszę jutro znowu badania porobić :/
ale lekarz mnie nastraszył...

a najgorsze, że ja cukierów nie jadam (zbyt dużo- bo 2-3 dziennie to chyba nic złego)... i ograniczyłam mąkę i makarony i takie tam... a tu taka przykra niespodzianka :shocked2:

no, jak pojawił sie w moczu, to we krwi musiało go byc duuzo.. badasz mocz paskami?
 
Ja dzis porobilam wyniki w laboratorium, ale one trafiaja prosto do mojej gin, wiec wyniki bede znac dopiero w czwartek, bo wtedy mam wizyte. Ciekawe do kiedy da mi zwolnienie...
 
Dziewczynki ja miałam iść na wizytę za tydzień , ale muszę dziś.Potrzebuję zaświadczenie na uczelnię, że jestem w ciąży , zeby dostać indywidualna organizacje studiów. To nic, że rozmawiałam z dziekanem i ślepy on nie jest , ale widać papierologia króluje;-)
Coś mi się wydaje, że ten mój lekarz stwierdzi , że badanie na paciorkowca jest zbędne(ale zapytam).. Zrobię je na własną rekę u mykologa . Chciałam tylko zapytać , czy to badanie ma jakąś specjalną nazwe?
 
Ja po wizycie dzisiejszej.Morfologia lepiej :-)Po badaniu lekarz stwierdził że szyjka się przygotowuje do porodu:szok:waga poskoczyła do 67,7 kg:szok:w ciągu nie całych 3 tyg przybyło mi 4 kg !!!!Nastepna wizyta za 2 tyg...
 
Nie wiem czemu tak słabo oceniłam mojego lekarza:tak: Zrobił mi ten wymaz sam z siebie i zaniosłam go do badania. W czwartek będą wyniki.
Zronił mi ostatnie już usg. Mały ma już 2700g:szok:Nie dało się długości wymierzyć. Serduszko ok, wymiary ok, głowka ok i tak moznaby wymieniać;-) wciąż jest główką w dół i już raczej się nie przekręci
Mam nieco podwyzszone cisnienie i mam od dziś mierzyć je 3 razy dziennie. Pewnie stąd te opuchniecia. Mam byc czujna..
Wszystko poza tym ok ... gdyby nie moja waga , ale to już inny temat
 
wlasnie wrocilam od poloznej. zalamka. dziecko w ciagu 3 tyg przytylo prawie kilogram. wedlug mnie jest 32 tydz, wedlug nich 31 a dziecko wazy 2350g.
mamy tu takie wykresy, sa 3 linie z szacowana waga, niska, srednia i wysoka, moje dziecko jest powyzej lini z waga wysoka.
wysylaja mnie tak na wszelki wypadek na test na tolerancje glukozy jutro. pytalam sie od jakiej wagi urodzeniowej w uk przewiduje sie cesarke i dowiedzialam sie, ze tu sie nie planuje zawczasu, ewentualnie jak porod bedzie sie przeciagal i dziecko utknie to wtedy moga zadecydowac o cc.:wściekła/y:
normalnie niewiem czy mam sie wkurzac czy plakac:crazy:
 
wlasnie wrocilam od poloznej. zalamka. dziecko w ciagu 3 tyg przytylo prawie kilogram. wedlug mnie jest 32 tydz, wedlug nich 31 a dziecko wazy 2350g.
mamy tu takie wykresy, sa 3 linie z szacowana waga, niska, srednia i wysoka, moje dziecko jest powyzej lini z waga wysoka.
wysylaja mnie tak na wszelki wypadek na test na tolerancje glukozy jutro. pytalam sie od jakiej wagi urodzeniowej w uk przewiduje sie cesarke i dowiedzialam sie, ze tu sie nie planuje zawczasu, ewentualnie jak porod bedzie sie przeciagal i dziecko utknie to wtedy moga zadecydowac o cc.:wściekła/y:
normalnie niewiem czy mam sie wkurzac czy plakac:crazy:
Kurczę, to faktycznie jakoś dużo....
Czy można gdzieś znaleźć w necie te wykresy? Wiesz jak to sie nazywa lub gdzie tego szukać? Chciałabym moja Małą sprawdzić - wiem ile ważyła w 29tyg
 
reklama
a jak u ciebie szacuja wage? u nas na podstawie tygodnia i wysokosci brzucha, jezeli wiesz o co mi chodzi. odnosza to potem do twojego wzrostu i wagi
 
Do góry