reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

:szok: ja mam "księgę" :-D
normalnie dostałam szpitalną kartę przebiegu ciąży i musze ją nosić od szpitala do gp i tak w kółko... a one tylko pisza tam wszystkie wyniki , wklejają... i oddają mi do ręki...:sorry:a kartek to ma ona chyba ze 100
i mam pełen wgląd do wszystkich wyniczków...:tak:
Te papiery (księgę) szpitalne tutaj trzymają w szpitalu a gp tylko karte ciazy wypelnia
 
reklama
dziewczyny ja po wczorajszej wizycie nie miałam kiedy napisac bo dzis miałam odwiedziny kolezanki a pożniej była u mnie siostra....
a wiec tak.... mój maluszek zdrowy, rośnie i przybiera na wadze ma 2kg, z serduszkiem wszystko w porzadku...
ale najciekawsze jest to że nic inego nie chciał pokazac jak tylko jajuszka i siusiaka :-) no i troche pupki taki był uparty....
także ogólnie z wizyty jestem zadowolona...
19.10. kazał przyjsc po skierowanie na badania....
 
gratulacje :)) zastanawiałam się jak tam u ciebie po wizycie :)) żeby moja dzidzia też tak się obracała o w końcu byłabym pewna a tak to ciągle się zasłania :))
 
Bylismy wczoraj na badaniach 35 tc. mały waży 2400 lekarz mówił ,że w normie. Ogólnie wszystko dobrze pokazywał nam jego owłosioną główkę. Mówiłam mu ,że mnie te kości bolą badał i niby w normie . Za 3 tyg. następna wizyta chyba ,że spotkamy się w szpitalu prędzej . Zobaczymy. Szczerze mówiąc wolała bym w szpitalu co prawda jeszcze nie teraz ale w 38 czemu nie.
 
ja tam zapieram sie czekac do 40 tygodnia:-D:-Dmam jeszcze wiele do zrobienia i do kupienia..wiec jak nawet mi sie urodzi po terminie to bede szczesliwa:tak:wizyte mam 15 teraz ..wiec zobaczymy co mi powiedza:sorry:
 
ja tam zapieram sie czekac do 40 tygodnia:-D:-Dmam jeszcze wiele do zrobienia i do kupienia..wiec jak nawet mi sie urodzi po terminie to bede szczesliwa:tak:wizyte mam 15 teraz ..wiec zobaczymy co mi powiedza:sorry:
Tez bym chciala w terminie lub lekko po:tak:, ale mam wielkie przeczucie(po skurczach ktore odczuwam) ze jednak nie dam rady...
Jutro mam wizyte i zobacze co mi moja gin zasugeruje...
 
jestem po wizycie u poloznej, maly sie przekrecil i ma glowke jakos z boku, do tego moja macica ma wielkosc jak na 38 a nie 35 tydzien wiec na przyszy tydzien mam USG.
poza tym nareszcie wiem co mam robic jak zaczna sie skurcze.
 
Ja mam wizytę 16.10 mam zrobić sobie mocz i morfologie.
Ciekawe czy hemoglobina podskoczyła:shocked2: Jego zdaniem 11.4 to już aniemia :sorry:

Na ostatniej wizycie 28.09 miałam wód 4,3 (ale czego nie wiem) Powiedział,że mam się nie martwić... hmm niby jego zdaniem od 3 do 8 to norma z wodami...

Mówi,że wszystko ok i gdyby było coś nie tak to by powiedział.

Co do mojej szyjki - skrócona (2cm) oczywiście wg niego tak ma być bo to juz końcówka ciąży.

Zastanawiam się o co chodziło mojemu lekarzowi mówiąć " to 16tego spotykamy się i już umawiamy na szpital":confused2:

Że niby mam rodzić wcześniej:szok:??:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a ja dzis bylam na pobraniu krwi i odrazu jakies badanie na enzym watroby ... (?) nei wiem czy dobrze zrozumialam i ciekawa jestem do czego ono potrzebne ... a wizyte mam w piatek i mam nadzieje ze juz wszytsko bede wiedziala jak szyjka waga itp itd poczekamy zobaczymy :) natalka daj znac po wizycie jutrzejszej co nowa pani doktor wymyslila ;]
 
Do góry