reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia na covid

reklama
A skad twoje dane, ze tyle ludzi faktycznie umarło przez covid?
To takie gdybanie. Wiemy tyle ile nam,, powiedza,,.
Co to znaczy, że „faktycznie” umarło? Jak można umrzeć niefaktycznie?
OK, problemy ze składnią.
Mam wiele zastrzeżeń do rządowych danych. Zapewne są znacznie zaniżone. Przed dłuższy czas so kwalifikacji zgonów „covidowych” w Polsce używano tylko jednego kodu, gdy na świecie dwóch.
wykonuje się rażąco mało testów. Jednak przynajmniej można podać źródło tych danych i jest to (do pewnego stopnia) weryfikowalne.
Rzekome zgony na skutek NOP to jakiś marketing szeptany. Tak samo można powiedzieć, że na balkonie pani Janiny z Szydłowca jest plantacja konopii indyjskich.
nie wiem, co rozumiesz przez „gdybanie”? Że ci ludzie tak naprawdę żyją a ich smierć jest sfingowana? Czy powielasz teorię o tym, że ofiarom wypadków komunikacyjnych przypisuje się Covid jako przyczynę zgonu?
 
Serio, mam lepsze rzeczy do roboty, ale naprawdę jeśli choć jedną osobę nakłonię do weryfikacji rewelacji STOPNOP i lektury prawdziwej ulotki szczepionki to nie jest to czas stracony :)
Mnie nawet nie przekonały publikacje, które przytoczyłaś. Dlaczego tak Ci zależy, żeby kogoś przekonać do szczepionki? Bo jest Was za mało?
 
Mnie nawet nie przekonały publikacje, które przytoczyłaś. Dlaczego tak Ci zależy, żeby kogoś przekonać do szczepionki? Bo jest Was za mało?
„Was” to znaczy kogo?
Nie chcę przekonywać do szczepionki. Raczej zależy mi na obnażeniu absurdu dezinformacji w kwestii szczepień. Póki co to za mało jest szczepionek.
 
A skad twoje dane, ze tyle ludzi faktycznie umarło przez covid?
To takie gdybanie. Wiemy tyle ile nam,, powiedza,,.
Racja. Przeciez w Polsce robi sie tak śmieszna ilosc testów od samego poczatku, ze nie wiemy co i jak. Blizej zapewne jest do 350000 zgodnow na covid niz 35000, jesli to Cie uspokaja [emoji6]
I rzec jasna wiemy, ze umarli przez szczepionke na covid, alw na sama chorobe juz niemożliwe. No waaaay [emoji38][emoji38][emoji38][emoji2358][emoji2358][emoji2358]
 
reklama
Racja. Przeciez w Polsce robi sie tak śmieszna ilosc testów od samego poczatku, ze nie wiemy co i jak. Blizej zapewne jest do 350000 zgodnow na covid niz 35000, jesli to Cie uspokaja [emoji6]
I rzec jasna wiemy, ze umarli przez szczepionke na covid, alw na sama chorobe juz niemożliwe. No waaaay [emoji38][emoji38][emoji38][emoji2358][emoji2358][emoji2358]
Nopy sie zdarzają po kazdym szczepieniu. Nawet testowanych szczepionek 10 lat. Takze, mnie to nie dziwi. Szczepię dziecko i wiem, ze moga byc jakies problemy. Chodzi mi o to, ze nigdy nie dowiemy sie prawdy jakie sa statystyki.
 
Do góry