reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie negatywne skutki szczepienia?

@Papillonek1980 Nie pomyslalam, mozna stosowac u 13 msc dzieci? Od paru dni mamy juz po 3 kupy, i odstawilam smecte. Ale raz są zielone, raz pomaranczowe. A nic w tych kolorach syn nie jadł. Nie wiem o co chodzi
 
reklama
Koniecznie zapytaj pediatrę. Ja mam starsze dzieci, więc mogłam im to podać. Najlepiej mi się sprawdził Nifuroksazyt. Zawiesina jest już po 1 miesiącu, ale to jest na receptę. Kapsułki pow. 7 lat, was nie dotyczy.
Screenshot_20221006-075234.png

Chociaż jak już wam przechodzi, to nie wiem, czy lekarz da? 🤔 U nas dał i to był bardzo dobry wybór. W ciągu doby przestało się z dziecka "lać".
 
Ale enterol to zupełnie co innego niż smecta. Można podać jedno i drugie równolegle.

Również potwierdzam, że nifuroksazyd to chyba najlepszy lek na biegunkę. Nie znam nic skuteczniejszego.
 
Dziękuję za polecenie lekow.
Na razie wstrzymuje sie z lekami, ale warto wiedziec na przyszlosc na co zwrocic uwagę. A to dlatego, ze dzis chyba sukces! Juz prawie 11 a my do tej pory 1 kupka, ostatnio do tej godz to byly juz 3. Co prawda bardzo brzydka, ale wypil trochę soku, więc tu moze byc przyczyna. Chociaz z tymi kolorami u nas ostatnio... No paleta barw 😅
 
Cieszę się bardzo, że u was już lepiej. ☺️
Nie ma co faszerować dziecka lekami bez potrzeby. U nas nifuroksazyt był zawsze te min. 5 dni.
 
Ostatnia edycja:
Witam, chciałbym odświeżyć wątek:) czy macie jakieś nowe doświadczenia z tymi szczepionkami mmr? Zaraz czeka mnie dawka przypominająca...
 
Witam, chciałbym odświeżyć wątek:) czy macie jakieś nowe doświadczenia z tymi szczepionkami mmr? Zaraz czeka mnie dawka przypominająca...
Przypominająca, czyli dla 5-latka? To od czasu tego wątku ja szczepilam 5-letnie dziecko i zero reakcji poszczepiennych, mimo że ono akurat jako 1,5-roczniak miało po pierwszej dawce wysypkę (i gorączkę chyba też).
 
reklama
Do góry