reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

mój szef zareagował wyjątkowo dobrze na wieść o ciąży . Mnie wszystko dosłownie schizuje . Brak objawów -pewnie znowu serduszko przestało bić. Wilgotno-krew . Teoretycznie mam bardzo dobre przeczucia . W ciąży w której poroniłam od razu czułam ,że coś jest nie tak . W dniu w którym zatrzymał się zarodek miałam sen,że poroniłam . Teraz ani razu nie miałam takiego "koszmaru"....


Wzięła mnie straszna ochota na placki ziemniaczane i chyba zaraz je zrobię 😍
ja robiłam w sobotę hurtem. Placki ziemniaczane, babę ziemniaczaną i jeszcze palce po węgiersku
 
reklama
tak! Od razu biegnę i sprawdzam. Co jest. Czasem nawet jak jestem na podwórku z małą to jak debil zaglądam sobie w gacie czy to śluz czy krew... No debil... Ale co zrobisz 🤷‍♀️
ja to w pracy nawet potrafiłam rozglądac się czy ktoś nie patrzy i wsadzać rękę w spodnie żeby tylko zobaczyć czy nie leci czerwone 🤦🏻‍♀️
 
my mamy wielkie łóżko, takie 2x2 chyba , więc u mnie problemów z miejscem nie ma
niestety jak bejbik podrośnie będziemy musieli oddać mu pokój i będę spała w salonie 😭😭😭😭😭😭 na kanapie którą muszę nomen omen kupić, ale teraz są takie w stylu włoskim że rozkłada się na materac więc koszmaru nie będzie mam nadzieję
w zasadzie to łóżko też mamy duże, a chłopu mojemu bardziej ona przeszkadzała w tym, że nie mógł się do mnie przytulić nawet. Ale teraz już mu to nie straszne, bo i tak synuś śpi obok mnie 😜
 
planujesz rodzic też w Salve. Ja poprzedni
Poród miałam w Medeorze, i teraz myślę o Salve albo Madurowicza. Dziewczyny, długo planujecie pracować? Są już jakieś na L4? Poprzednio odeszłam na L4 ok 2,5 m-ca przed porodem, bo już ciężko
Mi było usiedzieć caly dzień przy biurku
myślałam o Salve, ale lokalizacja mi nie pasuje za bardzo bo to drugi koniec Łodzi i przy aktualnych wykopaliskach w tym mieście i niekończących się remontach nie wiem czy chce tak ryzykować 😅 coraz bardziej skłaniam się ku CKD, teraz przenieśli tam całą ekipę szpitala Rydygiera i mam trochę polecajek co do tego miejsca 😊 ja pracuje w laboratorium plus mam daleko do pracy, więc poszłam na zwolnienie od razu przy 1 wizycie ☺️
 
reklama
Ja pracuje zdalnie i swój biznes też mam zdalnie (przy kompie) więc u mnie nie ma sensu zwolnienie. Tylko praca (obliczenia, projekty, Excel) trzyma mój mózg z dala od mgły mózgowej 🤣

Muszę zapytać lekarza czy czasami mogę skoczyć na basen..
ja chodziłam na basen, ale na prenatalnych okazało się, że mam łożysko bardzo nisko, o ile dobrze pamiętam to było 6mm od ujścia szyjki, więc przestałam. Później jak po kolejnych badaniach okazało się, że się ładnie uniosło byłam jeszcze kilka razy, ale zero frajdy z jacuzzi czy sauny i mi się znudziło samo pływanie 😆😆
 
Do góry