reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Jestem po wizycie.
Pęcherzyk jest i coś tam pulsuje. Doppler dopatrzył się tego czerwonego punkciku, ale czekamy. Mam przyjść po urlopie wiec 19.06 kolejna wizyta która potwierdzi że dzidziol ruszył i rośnie. Najwidoczniej ciąża jest młodsza niż mi się wydawało, a ja finalnie znów zostanę lutową mamusią 😅 jestem dobrej mysli, tyle mi zostało ;) cierpliwie czekac
To bardzo dobra wiadomość, teraz jedynie co możesz zrobić tak jak i każda z nas to czekać. Na pewno będzie wszystko dobrze!
 
reklama
Jestem po wizycie.
Pęcherzyk jest i coś tam pulsuje. Doppler dopatrzył się tego czerwonego punkciku, ale czekamy. Mam przyjść po urlopie wiec 19.06 kolejna wizyta która potwierdzi że dzidziol ruszył i rośnie. Najwidoczniej ciąża jest młodsza niż mi się wydawało, a ja finalnie znów zostanę lutową mamusią 😅 jestem dobrej mysli, tyle mi zostało ;) cierpliwie czekac
Super, dbaj o siebie, odpoczywaj a czas do 19 szybciutko zleci :D
 
Witajcie w piątek! Ja właśnie czekam aż moja samodzielna "ja siama" dwulatka zje śniadanie i uciekamy do labolatorium na badnia. Mszczę sprawdzić te leukocyty. Planuje już od poniedziałku oddać ją do żłobka. Codziennie się mnie pyta kiedy będzie mogła iść źiobka. Ewidentnie tęskni.
Miłego dnia mamusie!
Kto dziś wizytuje?
 
Dziewczyny jak u Was poranek ? Ja wstałam z bólem głowy ( chyba mnie przewiało ) ale nie mam dolegliwości praktycznie w ogóle 😱piersi przestały mnie boleć . Jak u Was to wygląda czujecie mniejsze objawy ? Wizyta dopiero za dwa tygodnie u gina , stresuje się ?
 
reklama
Dziewczyny jak u Was poranek ? Ja wstałam z bólem głowy ( chyba mnie przewiało ) ale nie mam dolegliwości praktycznie w ogóle 😱piersi przestały mnie boleć . Jak u Was to wygląda czujecie mniejsze objawy ? Wizyta dopiero za dwa tygodnie u gina , stresuje się ?
Ja też od wczoraj zero bólu piersi. Ale już staram się tym nie przejmować bo co trochę u mnie tak jest ze raz bolą, raz nie. Ty też się nie denerwuj 😊
 
Do góry