reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny ja już po lekarzu, niestety nie pocieszył mnie, wieści dość kiepskie, póki co nic nie widział, cisza jest albo młodsza niż cykl na to wskazuje albo ciąża pozamaciczna, jutro i we wtorek mam zrobić Betę a kolejna wizyta w przyszłą środę.
Także czekamy…
może jest za wcześnie który to tydzień skończony?
 
reklama
Dziewczyny ja już po lekarzu, niestety nie pocieszył mnie, wieści dość kiepskie, póki co nic nie widział, cisza jest albo młodsza niż cykl na to wskazuje albo ciąża pozamaciczna, jutro i we wtorek mam zrobić Betę a kolejna wizyta w przyszłą środę.
Także czekamy…
może jest za wcześnie który to tydzień skończony?
 
Dziewczyny ja już po lekarzu, niestety nie pocieszył mnie, wieści dość kiepskie, póki co nic nie widział, cisza jest albo młodsza niż cykl na to wskazuje albo ciąża pozamaciczna, jutro i we wtorek mam zrobić Betę a kolejna wizyta w przyszłą środę.
Także czekamy…
może owulacja się przesunęła i ciąża jest młodsza dlatego nie widać nic na USG który u Ciebie tydzień z OM?
 
Ja już też po lekarzu. Nie jest super i nie jest źle. Krwawie, bo mam krwiaka i będę jeszcze trochę krwawic. Pęcherzyk w jamie macicy, ale malutki i bez ciałka żółtkowego. Za tydzień kolejna wizyta. Powinien się już wtedy pojawić. Jak myślicie jest szansa na to? Jestem w 5 tyg ciąży
może ciąża młodsza?
 
Ja już też po lekarzu. Nie jest super i nie jest źle. Krwawie, bo mam krwiaka i będę jeszcze trochę krwawic. Pęcherzyk w jamie macicy, ale malutki i bez ciałka żółtkowego. Za tydzień kolejna wizyta. Powinien się już wtedy pojawić. Jak myślicie jest szansa na to? Jestem w 5 tyg ciąży
Skoro pęcherzyk jest malutki to jak najbardziej ciałko się pojawi, głowa do góry!
 
reklama
Ja już też po lekarzu. Nie jest super i nie jest źle. Krwawie, bo mam krwiaka i będę jeszcze trochę krwawic. Pęcherzyk w jamie macicy, ale malutki i bez ciałka żółtkowego. Za tydzień kolejna wizyta. Powinien się już wtedy pojawić. Jak myślicie jest szansa na to? Jestem w 5 tyg ciąży

Musimy być dobrej myśli! U mnie bardzo podobnie. Według om dzisiaj mam 6+3 ale tak naprawdę beta zaczęła rosnąć dopiero 7 maja, wczoraj widoczny pęcherzyk na usg, dzisiaj odebrałam skierowanie na badania. Następna wizyta za 2 tygodnie i mam nadzieję, że już powie coś więcej.
 
Do góry