reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Stary dziś do mnie po wejściu do domu….”ale masz balonik”🤪😂🙈😱 i już mnie delikatnie podkur….😖a mi tak ciężko i pełno że ledwo się ruszam momentami
ahhh mój dziś pytał co to ja będę dziś robic z tym wolnym czasem (mam dzień wolny)🙄a od tygodnia czuję się jak na kacu i mam wrażenie że on tego totalnie nie czai… dobrze że mamy tą grupę pełną zrozumienia, bo już bym go palła😂
 
ahhh mój dziś pytał co to ja będę dziś robic z tym wolnym czasem (mam dzień wolny)🙄a od tygodnia czuję się jak na kacu i mam wrażenie że on tego totalnie nie czai… dobrze że mamy tą grupę pełną zrozumienia, bo już bym go palła😂
ja w poprzednich ciazach na zwolnieniu: „kochanie z tych nudow to ja bede ciagle sprzatac i gotowac”. Koniec koncow nie robilam nic 😂😂 tylko lezalam jak kloda 😂😂
 
reklama
Beta 18 422 🥰 jeszcze progesteron 🙈

Ale piękna beta!

Przepraszam, że się nie odzywam, kompletnie nie mam czasu… jak nie praca, to w domu cały czas jest coś do roboty, nawet nie mam kiedy odpocząć.

Dziewczyny, czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz delikatnie wzdętego brzucha i szybszego męczenia się? Ani żadnych mdłości, może delikatnie bolące sutki ale tylko przy dotyku. Poza tym kompletnie nic 🤨 wiem że tylko się cieszyć, ale bardzo mnie to zastanawia.
 
Do góry