reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
mnie nie rusza sliwka z kefirem ani czekolada z ogorkami 😂 jablko z kawa 😂 nic haha. Ani lactuloza w syropie 😂 teraz musze juz chyba od dupy strony probowac albo jakies wlewki albo czopki 😂
He he, a ja wystarczy, że zjem z dwie przejrzałe, takie bardzo miękkie śliwki (najlepiej tę żółte) i na następny dzień gwarantowane wypróżnienie, a o tych ogórkach z czekoladą pierwsze słyszę. Na mnie czekolada zawsze działa zaparciowo.
 
Mam pytanie czy ktoś może miał podobną sytuację. Mam infekcję intymną a mój lekarz jest na urlopie tydzień. Pani w rejestracji mówiła żeby pójść na izbę przyjęć, ale ja nie wiem czy w takich przypadkach przyjmują 😅 bo następną wizytę kontroli mam za tydzień, ale też oczywiście czytałam że infekcje w ciąży należy jak najszybciej leczyć bo może dojść do przedwczesnego porodu... I teraz nie wiem 😅
Też bym nie czekała! Będziesz spokojniejsza jak pójdziesz na izbę przyjęć. Może najpierw tam przedzwoń? Daj znać czy się udało
 
He he, a ja wystarczy, że zjem z dwie przejrzałe, takie bardzo miękkie śliwki (najlepiej tę żółte) i na następny dzień gwarantowane wypróżnienie, a o tych ogórkach z czekoladą pierwsze słyszę. Na mnie czekolada zawsze działa zaparciowo.
ja jak zjadlam taka mieszanke ogorkow to biegunke mialam zawsze murowana 😂
 
reklama
Anetalol a nie masz dostępu do innego lekarza? W takiej sytuacji każdy powinien ciebie przyjąć na Vito.
W mojej przychodni pracuje tylko dwóch ginekologów. Pani z recepcji nie zaproponowała mi wizyty u drugiego, więc albo go nie było albo nie lubią się wymieniać pacjentkami 😅 powiedziała żeby jechać na IP
 
Do góry