reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

fajnie że płacą chociaż za te dolegliwości ciążowe 😁 ja akurat też mam kontrakt stały, ale jakby firma miała kłopoty to przed niczym mnie on nie uchroni. Na szczęście nic tego nie zapowiada. Z resztą macierzyński to i tak są jakieś śmieszne pieniądze więc wiele bym nie straciła 🤣
powiem szczerze,że wychodzę teraz lepiej jak siedzę w domu i mam płatne 100% za mdłości 🤣 niż jakbym była w pracy. Okres wakacyjny to u nas zawsze katastrofa z godzinami ponieważ pracuję w firmie mięsnej 😏 mimo iż moja praca polega tylko na staniu przy komputerze sprawdzaniu lotów kodów orderów i ilości mięsa pakowanego na palety to i tak szef stwierdził ,że praca nie jest odpowiednia do mojego stanu . 😅 Taki szef to złoto 😅 jedź do domu, leż a my Ci będziemy za to płacić 😅
 
reklama
powiem szczerze,że wychodzę teraz lepiej jak siedzę w domu i mam płatne 100% za mdłości 🤣 niż jakbym była w pracy. Okres wakacyjny to u nas zawsze katastrofa z godzinami ponieważ pracuję w firmie mięsnej 😏 mimo iż moja praca polega tylko na staniu przy komputerze sprawdzaniu lotów kodów orderów i ilości mięsa pakowanego na palety to i tak szef stwierdził ,że praca nie jest odpowiednia do mojego stanu . 😅 Taki szef to złoto 😅 jedź do domu, leż a my Ci będziemy za to płacić 😅
W ciąży przy tym mięsie mogłoby być srogo 🤢🤢🤢
 
Ja jutro jadę na wizytę i mąż będzie ze mną pierwszy raz, za tydzień na prenatalne też jedziemy razem. A dzisiaj sobie wspólnie posłuchaliśmy serduszka detektorem i powiedział że zaczyna docierać do niego że żeśmy człowieka zrobili 😂❤️ a co do słuchania dopplerem to były badania które mówiły o ryzyku poronienia u zarodków słuchanych Dopplerem ale nie były to badania na ludzkich zarodkach z kwestii oczywistych :) z tego co wiem kiedyś było to standardem, teraz raczej się tego unika ale tu głównie chodzi o takie mm zarodeczki. Jak są już w cm to niby jest okej. Ja pierwszy raz słyszałam w 8+0. Ja uważam że jeśli ciąża ma się utrzymać to i doppler tego nie zepsuje
 

Załączniki

  • Messenger_creation_d9f8fd10-5727-4c13-ab61-c93e66d50bef.jpeg
    Messenger_creation_d9f8fd10-5727-4c13-ab61-c93e66d50bef.jpeg
    100 KB · Wyświetleń: 55
  • Messenger_creation_95a9845d-54be-49aa-abe5-1803233775f3.jpeg
    Messenger_creation_95a9845d-54be-49aa-abe5-1803233775f3.jpeg
    109,1 KB · Wyświetleń: 48
Super! 😻 To pierwsze grupowe prenatalne mamy już za sobą, kto jeszcze w najbliższym czasie wizytuje? 😀
Czy do tego badania trzeba się jakoś przygotować lub znać odpowiedzi na jakieś pytania jak to już było poruszone w filmiku czy raczej o nic nie pytali? ☺️ a i czy do tego USG trzeba mieć pełny pęcherz? 🤔

Ja dzisiaj kiepsko się czuję, boli mnie głowa całe popołudnie 🤯
Ja mam we wtorek prenatalne ale to takie ze skierowaniem i markerami mama 30 plus 😀
 
reklama
Do góry