reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

No u mnie tak było w każdej ciąży tak naprawdę do 14 tygodnia byla katastrofa potem blogiem 2 tygodnie i pamiętam że w 16 tygodniu po czymś zwymiotowałam. I to był koniec ale wez to przetrwaj. Tyle tygodni męczarni tu idą wakacje a czlowiek do niczego 😣
No też mam taki ból
Że fajna pogoda słońce za oknem a ja jedyne co wyjdę z psem na spacer
 
reklama
No też mam taki ból
Że fajna pogoda słońce za oknem a ja jedyne co wyjdę z psem na spacer
U mnie to To moja ostatnia dzidzia dam szanse innym mamusia sie wykazać mi jiz wystarczy trójka na stanie. 🙊😅 nie dość że teraz umieram to później po narodzinach podejrzewam że będzie jeszcze bardziej wesoło 🤦‍♀️😅
 
Hej dziewczyny ja znowu mam ciężki poranek teraz mam tak że codziennie rano po zjedzneiu czegokolwiek rzygam masakra .... najgorsze jest to że zanim dojdę do siebie to robi się godz 12sta potem jest blogi stan że nic mi nie dolega a na wieczór znowu wszystko powraca tzn mdlosci ... chyba bym się nie zdecydowała. Na trzeci cud jakbym wiedziala ze aż tak mnie. Będzie trzymać mnie tyle tygodni ;( jestem zmęczona nie mam sił na nic i energi normalnie czuje ze dopada mnie jakas depresja gdzie jestem silna osoba psychicznie ale tym razem mam dość 🥺
Brałaś xonvea ? Zapytaj o nie lekarza. Mi mąż przyniósł od znajomej 10 tabletek.... Cały weekend był super, wczoraj nie wzięłam bo nie wiem czy mi moja lekarka przepisze i co ? Wymiotowałam cały dzień i walczyłam o przetrwanie 🙈 dzisiaj już zaczęłam dzień z tabletka i znów mogę jeść i żyć. Pewnie, że to nie jest 100% ale 90 😁
 
Brałaś xonvea ? Zapytaj o nie lekarza. Mi mąż przyniósł od znajomej 10 tabletek.... Cały weekend był super, wczoraj nie wzięłam bo nie wiem czy mi moja lekarka przepisze i co ? Wymiotowałam cały dzień i walczyłam o przetrwanie 🙈 dzisiaj już zaczęłam dzień z tabletka i znów mogę jeść i żyć. Pewnie, że to nie jest 100% ale 90 😁
Tak tak mam te tabletki wcześniej mniej więcej pomagały a teraz jak weszlam w 12 tydzień to mam wrażenie że wgl nic nie dają
 
Brałaś xonvea ? Zapytaj o nie lekarza. Mi mąż przyniósł od znajomej 10 tabletek.... Cały weekend był super, wczoraj nie wzięłam bo nie wiem czy mi moja lekarka przepisze i co ? Wymiotowałam cały dzień i walczyłam o przetrwanie 🙈 dzisiaj już zaczęłam dzień z tabletka i znów mogę jeść i żyć. Pewnie, że to nie jest 100% ale 90 😁
Jeśli lekarka ci nie przepisze możesz przez Receptomat dostać receptę🙂
 
reklama
Do góry