reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny ja chyba wariuje :( jeśli nie skończę w psychiatryku to będzie dobrze. Ten tydzień jestem na l4 dla własnego komfortu psychicznego. To chyba nie był dobry pomysł 🙄 wizytę mam dopiero w przyszły czwartek. Niepokój znowu powrócił, brak jakichkolwiek objawów. Apetytu zbytnio nie mam. Nie śpię po nocach i się zadręczam głupimi myślami. Podbrzusze jest już lekko wypukłe i to jedyny powód do radości. Wmawiam sobie, że skoro się robi wypukłe to ktoś we mnie rośnie. Mąż się mega martwi moim stanem bo wyglądam jak cień... Nigdy wcześniej się tak nie czułam. Może faktycznie udam się do jakiegoś specjalisty... Nie umiem się nawet cieszyć, nie patrzę w przyszłość znowu. Boje się. Przepraszam, że znowu Was zadręczam swoimi głupimi myślami. Dorosła osoba a poradzić sobie nie umie z własnym umysłem 😐 nie wiem już coś robic
skonsultuj się ze specjalistą
wiele kobiet ma różne myśli w ciąży - popadają w depresję etc.
lepiej reagować dzisiaj niż żeby był problem później bo będzie się to nawarstwiało
 
Witam się i ja 😅
Poczytuję Was od dawna, ale nie chciałam zapeszać i czekałam na wyniki Sanco, czy wszystko ok. U mnie dzisiaj 11+1, termin obecnie na 2 stycznia. Aktualnie nic się nie dzieje, wyniki dobre i będzie dziewczyna 👧 jeśli Sanco się nie myli. Cieszę się, że to już końcówka pierwszego trymestru, bo zawsze go najgorzej znoszę, później będzie z górki 😅
 
Hej dziewczyny :)

jejku czytam o tych ubrankach i tym wszystkim i głowa mała :)

u mnie wczorajszy wieczór to tragedia - miałam mega mdłości i tylko w jednej pozycji szło jakoś przeżyć
wzięłam na noc prochy na mdłości i na razie jest lepiej niż wczoraj ale nie jakoś super
czekam na ten 11 tydzień gdzie piszecie że jest lepiej ;)
ja to może jakiegoś powera nie mam , ale staram się działać - zazdroszczę wam energii bo mnie wyjątkowo głowa boli

tyle moich smętów :)
udanego dnia wam życzę
w ciąży z córką wymiotowałam aż do początku 7 miesiąca
 
Warto jednak poczytać o rozwoju niemowlaka, pooglądać chociaż filmiki jak poprawnie nosić i na co zwracać uwagę 🙂 bo niestety z tego samego instynktu i rad mam/teściowych, lubią się wyprodukować/pogłębiać problemy z napięciem mięśniowym 🙂. Super strona - FIZJOmama na FB, Instagramie + blog (bardzo dużo wartościowych treści, zgodnych z literaturą), filmiki to chyba aktualnie najbardziej Zawitkowski, cała baza fantastycznych informacji 🙂
potwierdzam, tyle mitów ile krąży to głowa mała, oczywiście zaraz się zacznie że trzeba dziecko koperkiem/rumiankiem poić, ze nie wolno uszu moczyć, a najlepiej nie nosić bo się przyzwyczai 🤣🤣 to chyba moje ulubione i jak je słyszę to się odwracam na pięcie i uciekam 😆
Co do opieki nad maluchem dobrze jest iść do szkoły rodzenia i pooglądać filmiki fizjoterapeutów gdzie pokazują jak dziecko podnosić, jak przewijać, jak trzymać przy karmieniu, jak ubierać… to bardzo przydatne, żeby nie zrobić dziecku krzywdy 😉
Mnie przy młodszym synu pokonała pierwsza kupa. Raz ze zużyłam na nią pół paczki chusteczek to jeszcze one były takie zimne, że kazałam staremu chuchać i on stał i chuchał na każdą z osobna 🤣🤣🤣 ta scena chyba zostanie mi na zawsze w głowie, jak dzieci we mgle 😅
 
Warto jednak poczytać o rozwoju niemowlaka, pooglądać chociaż filmiki jak poprawnie nosić i na co zwracać uwagę 🙂 bo niestety z tego samego instynktu i rad mam/teściowych, lubią się wyprodukować/pogłębiać problemy z napięciem mięśniowym 🙂. Super strona - FIZJOmama na FB, Instagramie + blog (bardzo dużo wartościowych treści, zgodnych z literaturą), filmiki to chyba aktualnie najbardziej Zawitkowski, cała baza fantastycznych informacji 🙂
No to pisze, że ogarnęłam z neta :D
Szkoła rodzenia z położną Kasią, Mama Fizjoterapeuta i ogólnie duuuzo czytania :)
 
Dziewczyny ja chyba wariuje :( jeśli nie skończę w psychiatryku to będzie dobrze. Ten tydzień jestem na l4 dla własnego komfortu psychicznego. To chyba nie był dobry pomysł 🙄 wizytę mam dopiero w przyszły czwartek. Niepokój znowu powrócił, brak jakichkolwiek objawów. Apetytu zbytnio nie mam. Nie śpię po nocach i się zadręczam głupimi myślami. Podbrzusze jest już lekko wypukłe i to jedyny powód do radości. Wmawiam sobie, że skoro się robi wypukłe to ktoś we mnie rośnie. Mąż się mega martwi moim stanem bo wyglądam jak cień... Nigdy wcześniej się tak nie czułam. Może faktycznie udam się do jakiegoś specjalisty... Nie umiem się nawet cieszyć, nie patrzę w przyszłość znowu. Boje się. Przepraszam, że znowu Was zadręczam swoimi głupimi myślami. Dorosła osoba a poradzić sobie nie umie z własnym umysłem 😐 nie wiem już coś robic
Ja bardzo walczyłam z głową w ciąży z synem. Do badań prenatalnych byłam wielkim kłębkiem nerwów, bałam się czy będzie dobrze, czy serduszko nadal bije itd. objawy mnie nie opuszczały ale ja do 16 tygodnia dosłownie nie żyłam. Czy to mnie uspokajało ? Średnio, bo objawy znikają dopiero jak spadną poziomy hormonów 🤷.
Ja skończysz 10/11 tydzień to pomyśl o detektorze tętna, dla wielu dziewczyn bardzo pomocny. Jak czujesz, że potrzebujesz pomocy to jak najbardziej warto jej szukać 😘. Pisz nam tutaj zawsze ! Pamiętaj, że nie jesteś sama
 
reklama
Do góry