reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja tez jeszcze nie mówiłam, chce powiedzieć za tydzień jak będę 11+0. Trochę mnie to stresuje, bo w marcu wróciłam do pracy po macierzyńskim
Ja jestem na wychowawczym do 30 lipca 🙈 później idę na L4, a moja szefowa jest hmm ... Delikatnie mówiąc typem mobbingujacym. Mój mąż rok dochodził do siebie po zwolnieniu z tego miejsca, ja informując o planie pójścia na wychowawczy usłyszałam, że jak załatwię sobie orzeczenie o niepełnosprawności to mogę sobie iść... I wiele innych smaczków... Miałam dokładnie 3 rozmowy zanim podpisano mi wychowawczy, ostatecznie poinformowałam pracodawcę, że dzwoniłam do PIPu i znam swoje prawa
 
reklama
Ja jestem na wychowawczym do 30 lipca 🙈 później idę na L4, a moja szefowa jest hmm ... Delikatnie mówiąc typem mobbingujacym. Mój mąż rok dochodził do siebie po zwolnieniu z tego miejsca, ja informując o planie pójścia na wychowawczy usłyszałam, że jak załatwię sobie orzeczenie o niepełnosprawności to mogę sobie iść... I wiele innych smaczków... Miałam dokładnie 3 rozmowy zanim podpisano mi wychowawczy, ostatecznie poinformowałam pracodawcę, że dzwoniłam do PIPu i znam swoje prawa
no wiesz co... Wychowawczy jest Twoim prawem.
Mam nadzieję, że masz szansę już tam nigdy nie wracać...
 
Hejka, ja dziś Wyszłam. Lekarz powiedział że mam być dobrej mysli i na jego oko dobrze to wygląda. Pobrali jeszcze raz dzis bete i mam w poniedzialek zglosic sie na usg. Mówił że po cichu można sie cieszyc. Duphaston 2x1 do końca 1 trymestru. 9szczedzqc się i nie dźwigać żeby krwiaczek soe wchłonąć. Także chyba jednak zostaję z wami.❤️
 
Hejka, ja dziś Wyszłam. Lekarz powiedział że mam być dobrej mysli i na jego oko dobrze to wygląda. Pobrali jeszcze raz dzis bete i mam w poniedzialek zglosic sie na usg. Mówił że po cichu można sie cieszyc. Duphaston 2x1 do końca 1 trymestru. 9szczedzqc się i nie dźwigać żeby krwiaczek soe wchłonąć. Także chyba jednak zostaję z wami.❤️
Super! Bądź dobrej myśli i odpoczywaj. :)
 
Hejka, ja dziś Wyszłam. Lekarz powiedział że mam być dobrej mysli i na jego oko dobrze to wygląda. Pobrali jeszcze raz dzis bete i mam w poniedzialek zglosic sie na usg. Mówił że po cichu można sie cieszyc. Duphaston 2x1 do końca 1 trymestru. 9szczedzqc się i nie dźwigać żeby krwiaczek soe wchłonąć. Także chyba jednak zostaję z wami.❤️
Wow wow wow meeeega się cieszę 🥰🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry