reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dzień dobry.

Jak tam samopoczucia?
Ja dzis obudziłam się "połamana", mój 4-latek od wczoraj z katarem gigantem i już wiem, że nie pojdzie do końca tygodnia do przedszkola. Szkoda mi go, bo by się mega męczył. Więc mam dziś i jutro pracę + opiekę ;)

Ktoś dziś wizytuje?
 
nasz wspólny ciążowy smak 😂😂
Czy nasza grupa jest już prywatna? 🤔
U mnie wizyta w poniedziałek (dziś 10+2) i mega się niecierpliwie 🙄
nie mówiłam jeszcze w pracy, chciałabym poinformować po pozytywnych prenatalnych 🥹
u mnie też wizyta w poniedziałek 🙃 a prenatalne 2 lipca zbliżają się już małymi krokami. ☺️ nie ukrywam że już trochę się stresuje, ale będzie ze mną mąż, wiec będzie dodatkowe wsparcie ☺️
 
Ja też stawiałam na owoce ale ostatnio zauważyłam że jak zjem ich trochę na wieczór, to boli mnie żołądek i bardzo mi ciężko 😞
na wieczór właśnie jem tylko coś lekkiego, owoce faktycznie w dużej ilości trochę są później odczuwalne, a ja teraz jem ich bardzo dużo skoro sezon 😋
 
Dzień dobry.

Jak tam samopoczucia?
Ja dzis obudziłam się "połamana", mój 4-latek od wczoraj z katarem gigantem i już wiem, że nie pojdzie do końca tygodnia do przedszkola. Szkoda mi go, bo by się mega męczył. Więc mam dziś i jutro pracę + opiekę ;)

Ktoś dziś wizytuje?
Hej dziewczyny :)

Ja po pracy wczoraj leżałam na kanapie i oglądałam na Netflix głupie reality show - moje iq spada 🤣 ale jakoś sobie leżę i nie myślę o tych mdłościach 🥲 mam wrażenie że mega wróciły
Wczoraj musiałam pojechać do Lidla i prawie tam zwymiotowałam 🥲
zaczęłam się nawet zastanawiać czy tych leków na mdłości nie wziąć bo od kilku dni mnie męczą znowu i nie mogę żyć , ale boję się że później znowu odstawienie i większe mdłości - tak źle i tak niedobrze 😁
przez ten nawrót mdłości jakoś moje samopoczucie jest lekko mówiąc negatywne
Ta ciąża tylko ładnie wygląda na YT i instagramie a rzeczywistość swoje 🤪

Udanego dnia dziewczyny 😁
 
na wieczór właśnie jem tylko coś lekkiego, owoce faktycznie w dużej ilości trochę są później odczuwalne, a ja teraz jem ich bardzo dużo skoro sezon 😋
Też staram się jeść owoce
Kupiłam małe jabłka i jak łapią mnie mdłości to jem jabłko
Jak mam wzdęcie to biorę espumisan i jest okey :)
 
reklama
Ja cisne truskawki caly czas jak jamochłon 😃wczoraj mi sie tak chcialo rosolu.. ugotowalam i mi zaczal smierdziec :(
Ja dzisiaj 7+6 i dalej mdlosci męczą jak tylko otworze oczy ehh
 
Do góry