reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny apropo mojej wczorajszej wizyty, wiecie jaka poczułam radość jak doktor powiedział że przy następnej wizycie za dwa tygodnie zakładamy kartę ciąży i już wczoraj wpisał mnie do tego systemu USG? Gdzie zyskałam swoje imię i nazwisko a nie byłam pani No Name, poczułam że musi być dobrze skoro mnie wpisuje a nie traktuje jako uda się albo i się nie uda, ufff
 
Hej dziewczyny ;) dzisiaj emocje widzę nie tylko u mnie i mamy więcej wizyt ;) ja od rana same atrakcje... Klesza córce wyciągnęłam spomiędzy paluszkow w stopie 🤯 skurwensyn cały wyszedł, ale teraz będę umierać ze stresu przez kolejne tygodnie. Wizytuje o 16:30 😍
Jezeli kleszcz byl malutki to jest duza szansa ze byl zdrowy. Jwdnak faktycznie warto obserwować 3 tyg i w razoe rumienia antybiotyk😊 Ja mojej córce 10 msc jak miała też wyciągałam. Z mężem jesteśmy lesnikami,szczepimy sie na bolerioze i mala też w sumie chcemy niedługo zaszczepić dla bezpieczeństwa 😁
 
Mnie też wczoraj głowa pękała, dziś powtórka z rozrywki, ledwo się podniosłam z łóżka, liczę że kawa pomoże i chociaż trochę uśmierzy ból 😞
Ja miałam takie dwa dni z potwornym bólem głowy i właśnie zauważyłam że jak pomimo niechęci wmuszę kawę i pilnuje picia wody to potem w ciągu dnia jest ok .Ostatnio ból mnie pokonał i wzięłam jeden paracetamol ,który i tak nic nie dał .Pomógł sen .
 
Ja miałam takie dwa dni z potwornym bólem głowy i właśnie zauważyłam że jak pomimo niechęci wmuszę kawę i pilnuje picia wody to potem w ciągu dnia jest ok .Ostatnio ból mnie pokonał i wzięłam jeden paracetamol ,który i tak nic nie dał .Pomógł sen .
Tak, kawa i dobre nawodnienie działają cuda, u mnie Paracetamol nigdy nie pomagał na nic więc trochę kiepsko że nie mam żadnego wyjścia awaryjnego w ogromnym kryzysie
 
reklama
Do góry