reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dzień dobry

@Flavinka witaj.

Czekam z niecierpliwością na Wasze wizyty, serduszka :)

Mnie wczoraj głowa też strasznie bolała, nic nie pomagało. Dziś u nas zapowiadana jest burza, więc może po burzy będzie trochę lepiej. Na razie śniadanie zjedzone, woda gazowana do picia (chcę kawy, ale wiem, ze wyleję, bo mi nie smakuje....) i praca. :)

Dobrego dnia Wam :)
 
@Roksiemi, masz wyniki? Jak się czujesz?
No właśnie miałam pisać. Moje wyniki bety. 31.05 -332 mlU/ml, 03.06- 638mlU/ml, 05.06- 847mlU/mlCobiore duphaston 2x1 ale chyba odstawie. Wysłałam wyniki lekarzowi. Czuje sie dobrze. Jestem senna ale nie boli mnie brzuch ani nic. Wg kalendarzyka termin powinnam mieć na 30.01 a u mnie beta słabiutka więc niedługo soe z wami raczej pożegnam. Może to przez to że karmię piersią swoją 2,5 latke. Ale chciałabym aby obyło sie bez szpitala. Za 1 razem mialam poronienie samoistnie w 7 tc ale i tak mialam łyżeczkowanie.
 
Ja właśnie też zaczęłam mieć bole glowy. Czytałam, że to częsta przypadłość w 2 trymestrze, więc jakoś tak szybko nas dopadło 🙈
 
Cześć dziewczyny :D
Co do paracetamolu to zawsze trzeba brać dwie tabletki(1 gram) bo jedna tabletka dla osoby dorosłej to jest o wiele za mało. Spróbujcie kiedyś, mi pomaga jak trzeba :D ja wstałam ale jeszcze sobie leżę no i grzecznie będę czekać do dzisiejszej wizyty
 
reklama
Cześć dziewczyny :D
Co do paracetamolu to zawsze trzeba brać dwie tabletki(1 gram) bo jedna tabletka dla osoby dorosłej to jest o wiele za mało. Spróbujcie kiedyś, mi pomaga jak trzeba :D ja wstałam ale jeszcze sobie leżę no i grzecznie będę czekać do dzisiejszej wizyty
No najlepiej a człowiek od rana na nogach sie uzera z ludzmi 😂😂
 
Do góry