reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

No właśnie miałam pisać. Moje wyniki bety. 31.05 -332 mlU/ml, 03.06- 638mlU/ml, 05.06- 847mlU/mlCobiore duphaston 2x1 ale chyba odstawie. Wysłałam wyniki lekarzowi. Czuje sie dobrze. Jestem senna ale nie boli mnie brzuch ani nic. Wg kalendarzyka termin powinnam mieć na 30.01 a u mnie beta słabiutka więc niedługo soe z wami raczej pożegnam. Może to przez to że karmię piersią swoją 2,5 latke. Ale chciałabym aby obyło sie bez szpitala. Za 1 razem mialam poronienie samoistnie w 7 tc ale i tak mialam łyżeczkowanie.
To daj znać, co lekarz powie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🤞
 
reklama
Cześć dziewczyny, nadrobiłam kilka dni nieobecności 😆 mnie dalej (bardziej lub mniej) męczą całodobowe mdłości, kocham biały salceson z musztardą, śledzie w cebulce i kapustę kiszoną- czyli wszystko to, czego prędzej nienawidziłam😵‍💫
Ja mam całkiem inną historię, w ciążę zachodzę nawet sama nie wiem kiedy, ta ciąża to jedno wielkie zaskoczenie bo my już dzieci nie chcieliśmy 🫣 synek 3 letni urodził się „zdrowy” 10 punktów, ale ja od początku wiedziałam, że coś jest nie tak- ja to czułam od samego porodu. Pierwsze 2 lata spędziłam w większości we Wrocławiu- zostawiając 2 córki i męża w domu, dobrze że pomagali i nadal pomagają nam moi rodzice z opieką nad dziewczynami. 9 lipca mam badania prenatalne, wada Maksia nie była do wykrycia w żadnym badaniu, więc teraz do porodu będzie ze mną ta niepewność. Chociaż szczerze wam powiem, że ja czuję że ta ciąża to nasza tęcza po wielkiej burzy- nie wierzę w znaki, ale jak tylko dowiedziałam się o ciąży to zaczęłam czuć moją ukochaną babcię, która odeszła w 2021 roku. Ja czułam jej zapach, czułam jej ciepłe i miękkie ciało, tak jakby chciała mi powiedzieć, że jest, że czuwa i wszystko będzie dobrze. Dzisiaj 8+2, w poprzednich ciążach plamiłam od 6 i 7 tygodnia…..teraz czuję spokój, mam idealne wyniki badań, wszystko jest tak dobrze, że ciężko mi w to uwierzyć 🫣
 
Odpisał, że mam dalej brać duphaston I wizyta we wtorek. Nie wiem czy jest sens podtrzymywać skoro beta slaba. Boję się tylko pozamacicznej. W razie plamień mam jechać za sor
Rozumiem że nic na usg nie było widać ?
Z doświadczenia pozamacicznej jak będziesz miała plamienie lub taki silny ból kłujący jedź od razu na Sor
zrobią ci od razu betę i będzie wiadomo co się dzieje bo wynik jest po godzinie czy dwóch
 
ja już dzisiaj musiałam wziąć tabletki bo myślałam.ze umrę od rana
Mnie głowa nie boli ale dalej mam lekki stan podgorączkowy
Nadal nie kwalifikuje się na wizytę u lekarza bo nie mam wysokiej temperatury ale jak się utrzyma ten stan to się wybiorę , ani w sumie jak bez ciąży tak mam to też nie biorę leków
Jedyne co to zaczęłam sobie wczoraj wmawiać że coś z ciążą jest nie tak - tak specjalnie napisałam wmawiać bo przecież mam katar - ale jak poleżę odpocznę to jest lepiej

Ja to jakoś ostatnio dołki łapie
Podziwiam was że szukacie kołysek , karuzel i ubranek
Ja nie mam do tego weny i boję się robić sobie nadzieję

Udanego dnia dziewczyny
 
Odpisał, że mam dalej brać duphaston I wizyta we wtorek. Nie wiem czy jest sens podtrzymywać skoro beta slaba. Boję się tylko pozamacicznej. W razie plamień mam jechać za sor
trzymam za was kciuki żeby jednak się udało i był dzidziutek ❤️
Wiem że łatwo nam mówić, ale ja dzisiaj też pojechałam jeszcze na betę i będę powtarzać w sobotę żeby sprawdzić czy przyrosty no i progesteron
 
Jezeli kleszcz byl malutki to jest duza szansa ze byl zdrowy. Jwdnak faktycznie warto obserwować 3 tyg i w razoe rumienia antybiotyk😊 Ja mojej córce 10 msc jak miała też wyciągałam. Z mężem jesteśmy lesnikami,szczepimy sie na bolerioze i mala też w sumie chcemy niedługo zaszczepić dla bezpieczeństwa 😁
moja córka miała mikro maleńkiego kleszcza pod pachą. Jeździłam na IP żeby wyjęli miała w tedy 4 miesiace. Nie miała rumienia żadnego a mimo to miała bolerioze. Także polecam zrobić badania za 3 tygodnie mimo wszytko
 
reklama
Mnie głowa nie boli ale dalej mam lekki stan podgorączkowy
Nadal nie kwalifikuje się na wizytę u lekarza bo nie mam wysokiej temperatury ale jak się utrzyma ten stan to się wybiorę , ani w sumie jak bez ciąży tak mam to też nie biorę leków
Jedyne co to zaczęłam sobie wczoraj wmawiać że coś z ciążą jest nie tak - tak specjalnie napisałam wmawiać bo przecież mam katar - ale jak poleżę odpocznę to jest lepiej

Ja to jakoś ostatnio dołki łapie
Podziwiam was że szukacie kołysek , karuzel i ubranek
Ja nie mam do tego weny i boję się robić sobie nadzieję

Udanego dnia dziewczyny
kochana słuchaj mi ostatnio powiedziała mama jeszcze się nie ciesz ,jakby mi ktoś w twarz dał. Przepraszam bardzo dlaczego mam się nie cieszyć jestem tu i teraz i tego się trzymajmy ,będzie dobrze ❤️
 
Do góry