reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
O matko dziękuję Ci za ten wpis ❤️ właśnie też sobie to tak tłumaczę że lepiej więcej niż byłoby za wolne bicie. A przecież w późniejszym etapie na KTG akcelerację są wręcz porządane i świadczą o dobrostanie płodu :D więc tak to sobie tłumaczę 😂❤️
Może akurat trafiliśmy na ruchy malucha i stąd też większe tętno
Pamiętam jak dzisiaj jak mnie to stresowało! Więc wiem co czujesz :) oczywiście, dzidzia też się rusza! Ja wtedy dokopałam się do anglojęzycznych stron i tam znalazłam informację, że w 9-10tygodniu tętno jest najwyższe i moze sięgać pod 200. W Polsce chyba nie widziałam takiego artykułu. Na kolejnym USG było już u nas 155 bodajże :)
 
Pamiętam jak dzisiaj jak mnie to stresowało! Więc wiem co czujesz :) oczywiście, dzidzia też się rusza! Ja wtedy dokopałam się do anglojęzycznych stron i tam znalazłam informację, że w 9-10tygodniu tętno jest najwyższe i moze sięgać pod 200. W Polsce chyba nie widziałam takiego artykułu. Na kolejnym USG było już u nas 155 bodajże :)
Tak ja już też odpaliłam anglojęzyczne stronki bo tam zawsze jakoś lepiej opisują 😂 i dokładnie do tego samego się dokopałam :D zobaczymy w czwartek jakie bedzie. Ale tak dziwnie się czuję bo głowa trochę panikuje a w środku jestem taka spokojna jakbym wiedziała że wszytko będzie dobrze. No ale tylko spokój i cierpliwość pozwoli jakoś wytrwać do tego stycznia 😂
 
Dziewczyny jesteście już po badaniach na toksoplazmozę i inne wynalazki ? Jak tsk to w którym tyg robiliście ? Ja mam wizytę zew 10tyg i zastanawiam się czy już robić , bo gin powiedziała że na spokojnie
 
Dziewczyny jesteście już po badaniach na toksoplazmozę i inne wynalazki ? Jak tsk to w którym tyg robiliście ? Ja mam wizytę zew 10tyg i zastanawiam się czy już robić , bo gin powiedziała że na spokojnie
Ja dostałam po pierwszej wizycie w 6+1 i zrobiłam 6+5 a wizytę ta zaplanowana mam w czwartek to będzie 9+1. Lekarz mi mówił że nie muszę czekać, im szybciej tym lepiej
 
Dziewczyny jesteście już po badaniach na toksoplazmozę i inne wynalazki ? Jak tsk to w którym tyg robiliście ? Ja mam wizytę zew 10tyg i zastanawiam się czy już robić , bo gin powiedziała że na spokojnie
ja dostałam skierowania na te combo przy pierwszej wizycie
doktor powiedziała żeby zrobić na kolejną
na kolejnej dopiero miałam kartę ciąży założoną
 
reklama
Do góry