reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny idę dziś na wizytę, pojadę koło południa, trzymajcie kciuki żeby krwiak nie okazał się większy i żeby fasolka zdrowo rosła, po tej czwartkowej akcji z Sorem nie mam na co czekać, idę sprawdzić czy wszystko ok i prosić o L4 bo chodząc do pracy to się chyba wykończę nerwowo
Trzymam kciuki ❤️ kto jeszcze dzisiaj wizytuje?
 
Dziewczyny idę dziś na wizytę, pojadę koło południa, trzymajcie kciuki żeby krwiak nie okazał się większy i żeby fasolka zdrowo rosła, po tej czwartkowej akcji z Sorem nie mam na co czekać, idę sprawdzić czy wszystko ok i prosić o L4 bo chodząc do pracy to się chyba wykończę nerwowo
Trzymam w kciuki
Daj znać jak ci poszło :)
 
Hej

Odnośnie mojego lekkiego przeziębienia (pewnie się dorobiłam bo poszłam spać z lenistwa z mokrymi włosami przy otwartym oknie 🙂) też tak informacyjnie dla innych
Dzwoniłam do kliniki/ przychodni gdzie chodzę do ginekolog
Panie powiedziały że do czasu jak temperatura nie przekracza 37.5-38 to leczyć się domowymi sposobami : odpoczynek, można smarować się i inhalować amolem, cytryną czosnek miód herbata , można nawilżacz włączyć
Jak będzie wyższa temperatura iść do lekarza pierwszego kontaktu żeby osłuchał
Udanego dnia 😁
 
Dziewczyny idę dziś na wizytę, pojadę koło południa, trzymajcie kciuki żeby krwiak nie okazał się większy i żeby fasolka zdrowo rosła, po tej czwartkowej akcji z Sorem nie mam na co czekać, idę sprawdzić czy wszystko ok i prosić o L4 bo chodząc do pracy to się chyba wykończę nerwowo
trzymam kciuki za Twoją fasolkę 🤞🤞🤞 myślę że lekarz bez problemu da Ci zwolnienie w takiej sytuacji
 
Hej

Odnośnie mojego lekkiego przeziębienia (pewnie się dorobiłam bo poszłam spać z lenistwa z mokrymi włosami przy otwartym oknie 🙂) też tak informacyjnie dla innych
Dzwoniłam do kliniki/ przychodni gdzie chodzę do ginekolog
Panie powiedziały że do czasu jak temperatura nie przekracza 37.5-38 to leczyć się domowymi sposobami : odpoczynek, można smarować się i inhalować amolem, cytryną czosnek miód herbata , można nawilżacz włączyć
Jak będzie wyższa temperatura iść do lekarza pierwszego kontaktu żeby osłuchał
Udanego dnia 😁
kurcze mnie też cos wzięło, pewnie zaraziłam się od syna 🥺 boli mnie gardło, czuję się mega rozbita i z zatok leci. Czekam aż pójdzie na drzemkę i będę się zaraz inhalować.
 
reklama
Do góry