reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny idę dziś na wizytę, pojadę koło południa, trzymajcie kciuki żeby krwiak nie okazał się większy i żeby fasolka zdrowo rosła, po tej czwartkowej akcji z Sorem nie mam na co czekać, idę sprawdzić czy wszystko ok i prosić o L4 bo chodząc do pracy to się chyba wykończę nerwowo
 
Dziewczyny idę dziś na wizytę, pojadę koło południa, trzymajcie kciuki żeby krwiak nie okazał się większy i żeby fasolka zdrowo rosła, po tej czwartkowej akcji z Sorem nie mam na co czekać, idę sprawdzić czy wszystko ok i prosić o L4 bo chodząc do pracy to się chyba wykończę nerwowo
trzymam kciuki ,będzie dobrze-musi nie ma innej opcji 🙏😗
 
Dziewczyny idę dziś na wizytę, pojadę koło południa, trzymajcie kciuki żeby krwiak nie okazał się większy i żeby fasolka zdrowo rosła, po tej czwartkowej akcji z Sorem nie mam na co czekać, idę sprawdzić czy wszystko ok i prosić o L4 bo chodząc do pracy to się chyba wykończę nerwowo
Mocno trzymam kciuki :)
 
Jejku że wam się chce gotowac
Ja nie mogę wchodzić do kuchni bo mnie odrzuca
ja w zasadzie nie mam wyjścia. Dziecku jeść dać muszę. Mój mąż prowadzi gospodarstwo rolne bardzo często ma pomocników od rana do nocy którym jeść też trzeba dać. Więc sama rozumiesz. Ja ogólnie lubię gotować ale tylko pod warunkiem że ma kto jeść. Bo jak mam wyrzucać to do kuchni nie wchodzę. Całe szczęście mój mąż jest jak chodzący odkurzacz wyczyści prawie wszystko.
 
reklama
ja w zasadzie nie mam wyjścia. Dziecku jeść dać muszę. Mój mąż prowadzi gospodarstwo rolne bardzo często ma pomocników od rana do nocy którym jeść też trzeba dać. Więc sama rozumiesz. Ja ogólnie lubię gotować ale tylko pod warunkiem że ma kto jeść. Bo jak mam wyrzucać to do kuchni nie wchodzę. Całe szczęście mój mąż jest jak chodzący odkurzacz wyczyści prawie wszystko.
mój chłop podobnie jeszcze nie zdarzy usiąść a już pyta czemu tak mało😂😂😂😂
 
Do góry