reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Jeszcze nie. W ciąży 3 lata temu mi się skracała, przez to badanie na obecność tych bakterii na które musieli czekać nie zdążyli mi założyć szwu i poroniłam w 18 tyg. Miałam też krwiaki. Krwiaki i skracanie szyjki u mnie było powiązane. To tak w skrócie. Teraz profilaktycznie mam zakładany
Rozumiem
Pytam bo miałam kanonizację i mam obawy jak to będzie - ale dzięki za odpowiedź zapiszę sobie do listy pytań na wizytę do doktor
 
reklama
ja robię ale słodkiego nie jem😂 lubuje się obecnie bardziej w słonych i na topie nadal pomidory z cebulą to hit 😂😂😂 poza tym sałaty ogórki jajecznica kotlety 😂
Serio? Dalej pomidory :) wow
No ja w ogóle nie jem ostatnio
Coś kupię i wmuszam w siebie jakoś mam od dwóch dni silne mdłości
Do tego jakby 37.3 i nie wiem czy mnie nie rozkłada bo lekki katar 😭
 
Serio? Dalej pomidory :) wow
No ja w ogóle nie jem ostatnio
Coś kupię i wmuszam w siebie jakoś mam od dwóch dni silne mdłości
Do tego jakby 37.3 i nie wiem czy mnie nie rozkłada bo lekki katar 😭
ok to musisz uważać na siebie
Ja mam tylko mdłości jak nie zjem rano muszę chociaż suchy chleb i odrazu przechodzi za to odbija mi się wszystkim co zjem albo wypije nawet po wodzie
 
ok to musisz uważać na siebie
Ja mam tylko mdłości jak nie zjem rano muszę chociaż suchy chleb i odrazu przechodzi za to odbija mi się wszystkim co zjem albo wypije nawet po wodzie
dziewczyny z ciążowym doświadczeniem, myślicie że jak mam te 37 i trochę słabo się czuję powinnam iść do lekarza lub ginekologa?
w nocy z sb na niedzielę w ogóle nie spałam bo miałam jakieś takie nerwy i myślę że to przez to
 
dziewczyny z ciążowym doświadczeniem, myślicie że jak mam te 37 i trochę słabo się czuję powinnam iść do lekarza lub ginekologa?
w nocy z sb na niedzielę w ogóle nie spałam bo miałam jakieś takie nerwy i myślę że to przez to
Hej 🙂 jestem po wizycie, jednak 8+6 🤩 te wizyty powinny być częstsze co za ulga, że wszystko ok. Serduszko puka w rytmie czacza 🩷
Sylwia zgłosiłam ginekologowi, że mdłości nie dają mi żyć - nie mam apetytu, zaczęłam mniej pić, bo po wodzie mi niedobrze i dostałam coś na mdłości na receptę. Spotkaj się ze swoim, może też coś Ci przepisze 🙂
 
Dziękuję że pytasz, właśnie się zalogowałam żeby wam napisać :D
CRL 21mm, serducho bije jak dzwon nawet za szybko troszke ale to pewnie przez moj stres i wejscie na 2 piętro 😂 także wszystko dobrze, ładnie rośnie, widziałam rączki i nóżki 🥺 to plamienie raczej niewiadomego pochodzenia, lekarz mówił że może być przez to że kosmowka trochę przy szyjce co jest normalne teraz i pójdzie w górę. W czwartek mam już tą planową wizytę także będę miała kartę ciąży. Jestem przeszczęśliwa ❤️
Ojojojoj ależ się cieszę razem z Tobą 😍 co za cudny mini Bejbis 💜 takie newsy to ja uwielbiam czytać 😁
 
dziewczyny z ciążowym doświadczeniem, myślicie że jak mam te 37 i trochę słabo się czuję powinnam iść do lekarza lub ginekologa?
w nocy z sb na niedzielę w ogóle nie spałam bo miałam jakieś takie nerwy i myślę że to przez to
ja bym poszła dla swojego spokoju
Ja wogole zauważyłam że moja głowa im starsza tym bardziej ostrożna😂
 
Hej 🙂 jestem po wizycie, jednak 8+6 🤩 te wizyty powinny być częstsze co za ulga, że wszystko ok. Serduszko puka w rytmie czacza 🩷
Sylwia zgłosiłam ginekologowi, że mdłości nie dają mi żyć - nie mam apetytu, zaczęłam mniej pić, bo po wodzie mi niedobrze i dostałam coś na mdłości na receptę. Spotkaj się ze swoim, może też coś Ci przepisze 🙂
cudownie 😻 bardzo się cieszę rośnijcie zdrowo 😍
 
reklama
Do góry