reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzien dobry :)
Jak u Was nocka? U nas tradycyjnie :D ale ja juz sama chyba nie potrafie spokojnie spac, tylko taki tryb czuwania ;) Jak zagladam w paszcze mojego mlodego to tak jakby dwojki na gorze po obu stronach sie wyrzynaly, wiec nie jest ksiazkowym dzieckiem ;)
Doswiadczone mamusie macie moze jakies fajne linki w jaki sposob rozszerzac diete? w sensie np. jak dlugo podawac jeden produkt, ile nowosci maksymalnie wprowadzic zeby nie obciazyc brzuszka? Z góry dziekuje i miłego dnia! :)
 
reklama
To zależy czy chcecie Blw czy papki. Systemów jest kilka, przy Blw podaje się po kilka na raz. Przy papkach zazwyczaj jeden produkt przez 2-3 dni. Najpierw warzywa, potem owoce na końcu kaszki ;-) trochę trzeba zdać się na czuja i predyspozycje własnego Dziecka. Bo Dzieci różnie też reagują. Jedne od razu będą jadły całe porcje inne będą pluć;-)
Gdzieś czytałam fajny artykuł, znajdę to podrzucę ;-)
 
To tak na szybko, polecam tą stronę Link do: Archiwa: rozszerzanie diety - Małgorzata Jackowska o diecie mamy i dziecka blw rozszerzaniu diety karmieniu piersią rodzicielstwie przepisy kulinarne dla dzieci i rodziny

Można też zajrzeć na blog Hafija, ona co prawda pisze o rozszerzaniu diety przy KP, ale bez problemu można to przełożyć na dzieci karmione mm.

A tu słów kilka ogólnych o schemacie Link do: Więcej luzu w schemacie, czyli nowy schemat żywienia niemowląt

O i tu też do rzeczy piszą ;-) Link do: Rozszerzanie diety niemowlaka bez tajemnic - Szpinak robi bleee - blog o pozytywnym żywieniu dzieci


I jeszcze tu Link do: Nowy schemat żywienia dzieci
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry [emoji4]
U naas noc ladnie przespana rafalek zasnol o 20 wstal 6.40
Jak bylam w ciazy to maz jak wstawal do pracy ustawial kilka drzemek co 5 minut , zawsze mialam problem z zasnieciem a po tych jego budzikach to juz w ogole, teraz akurat jest w trakcie zmany pracy i budziki nie dzwonia , choc jak mamy rano wstac i ustawi too pozniej codziennie przez tydzien z rana dudni bo zapomni wylaczyc .
U nas juz okropnie goraco 23 stopnie teraz , nie ma czym oddychac niedlugo spadamy na dwor bo w domu w taki upal niee da sie wysiedziec , piekarnik .


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas nocka cieżka. Kilka pobudek i to z płaczem. Nie wiem może tak odreagowuje te przeżycia a może zeby ida?
U nas upały. Już jest 30 w cieniu i 45 na słońcu. Wychodzicie w taką pogode na spacery? Ja chyba wole po południu.
Moja Lilcia dzisiaj kończy 5 miesiecy:)
 
Propozycja;-)
Może zrobimy sobie osobny wątek odnośnie Rozszerzania diety, bo to wkrótce Będzie temat na topie, a na głównym to trochę zasmiecanie i na osobnym wątku łatwiej Będzie się dokopać do informacji
 
reklama
Aplikacja baby boom mi sie skopala, muszę się logować przez stronę. Kiepsko.

Noc wyjątkowo dobrze tylko teraz cos sie chmarzy moje dziecko. Niedługo spadamy na cotygodniowe spotkanie mamusiek a potem na dwór:)
 
Do góry