reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moje jedzą 2x 180ml + 2x150ml + 120ml kaszki na dobre + pół słoiczka zupki albo przecierku :)

Btw czy którejś dziecko ma moze alergie na kota? Jak sie objawia?
 
reklama
Pauletta moje co prawda nie mają alergii na kota, ale objawy przy alergii na zwierzęta to przede wszystkim katar, lzawienie oczu, świąd, duszności. Rzadziej objawy skórne. I pamiętać trzeba że najczęściej występuje reakcja na naskórek, sline i odchody a rzadziej na sierść.
 
Jeśli kot jest w domu od początku to prawdopodobieństwo alergii jest małe. Chyba że masz hodowlę. Kontakt z alergenem od początku jest bardzo ważny i właśnie przeciwdziała.
A jakie zauważyłaś objawy?
 
Jeśli kot jest w domu od początku to prawdopodobieństwo alergii jest małe. Chyba że masz hodowlę. Kontakt z alergenem od początku jest bardzo ważny i właśnie przeciwdziała.
A jakie zauważyłaś objawy?

Koty mamy dwa od 5 lat i maluchy od poczatku miały z nimi kontakt. Nie wiem czemu nie moge tutaj dodać z apki zdjecia :/ ciagle mi jakis błąd wyskakuje ale mały ma buzie brzuch i nogi wysypane w czerwonych krostkach w środku jakby z jakas surowica ale ani sie nie drapie ani nic. Pojawiło sie 4 dni temu.
 
Karmisz piersią? To mi bardziej wygląda na nietolerancję. Alergia na zwierzęta daje raczej objawy że strony układu oddechowego. Może to AZS lub LZS? Na nogach i rękach w okolicach zgieć?
 
Karmisz piersią? To mi bardziej wygląda na nietolerancję. Alergia na zwierzęta daje raczej objawy że strony układu oddechowego. Może to AZS lub LZS? Na nogach i rękach w okolicach zgieć?

Co Ty chłopaki od skończenia drugiego miesiąca na mm - bebilon ha dostają. Do tego my juz od miesiąca wprowadzamy nowe składniki wiec sadze ze to wlasnie na jakieś warzywo jest.

Na nogach ma na udach i na dłoniach na wierzchniej stronie te krostki.
 
Co Ty chłopaki od skończenia drugiego miesiąca na mm - bebilon ha dostają. Do tego my juz od miesiąca wprowadzamy nowe składniki wiec sadze ze to wlasnie na jakieś warzywo jest.

Na nogach ma na udach i na dłoniach na wierzchniej stronie te krostki.
To dajże spokój kotu ;-) notuj co dajesz i kiedy, powinnaś dojść do tego co uczula.
 
reklama
Do góry